Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R.Evolution Investment"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1204 | 1459 | 8175 | 26 | 73 760 | 300 203 | 1 243 221 | 290 483 | 14 942 | 130 606 | 657 498 | 614 918 | 523 857 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 660 | 939 | 293 728 | 489 211 | 1 035 006 | 1 918 438 | 517 414 | 553 969 | 555 997 | 529 042 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 1864 | 2398 | 301 903 | 489 237 | 1 108 766 | 2 218 641 | 1 760 635 | 844 452 | 570 939 | 659 648 | 657 498 | 614 918 | 523 857 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 256 | 50 | 4058 | 55 325 | 538 423 | 1644 | 381 | 433 | 8156 | 5251 | 703 | 4934 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 300 000 | 461 527 | 1 017 895 | 1 341 576 | 1 442 059 | 1 304 797 | 1 213 246 | 1 201 683 | 1 209 875 | 1 177 624 | 1 096 171 |
| Saistības kopā | 0 | 256 | 300 050 | 465 585 | 1 073 220 | 1 879 999 | 1 443 703 | 1 305 178 | 1 213 679 | 1 209 839 | 1 215 126 | 1 178 327 | 1 101 105 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -136 | -309 | -289 | 21 800 | 11 894 | -9854 | -21 710 | -777 658 | -182 017 | 92 548 | -7403 | -5782 | -13 839 |
| Pašu kapitāls kopā | 1864 | 2142 | 1853 | 23 652 | 35 546 | 338 642 | 316 932 | -460 726 | -642 740 | -550 191 | -557 628 | -563 409 | -577 248 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 1004 | 1320 | 14 178 | 9898 | 10 640 | 171 348 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -136 | -309 | -239 | -456 | -1811 | -2979 | -21 632 | -1 526 302 | -182 017 | 92 598 | 3545 | 1203 | -968 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -136 | -309 | -239 | 25 752 | 14 353 | -4282 | -21 660 | -777 658 | -182 017 | 92 598 | -2805 | -5732 | -4942 |
| Pārskata gada peļņa | -136 | -309 | -289 | 21 800 | 11 894 | -9854 | -21 710 | -777 658 | -182 017 | 92 548 | -7403 | -5782 | -13 839 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R.EVOLUTION CITY" — 2 kopīgas personas
- Dzīvokļu īpašnieku biedrība "TAL RESIDENCE"
- OM 11 SIA
- OM 21 SIA
- OM 31 SIA
- SIA "DIGITAL ART HOUSE"
- SIA "R.EVOLUTION Real Estate"
- SIA "Sparģeļu 6"
- SIA Bulduru 17/19
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bulduru Investment"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DZ31"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ELZ39"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R.Evolution Investment"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R.Evolution Investment" (reģ. nr. 40103544154) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Strēlnieku iela 8 - 47.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 13 839 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (69,2%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-577 248 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.