Pilnsabiedrība "SPBALTS"Aktīvs

40203108211PilnsabiedrībaDibināts 2017

Finanšu rādītāji

0 €
Apgrozījums 2024
0200 tūkst.400 tūkst.600 tūkst.800 tūkst.2018201920202021202220232024

Attiecību rādītāji

2024
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0200 tūkst.400 tūkst.2018201920202021202220232024
Pārskatu kopsavilkums2018–2024
2018201920202021202220232024
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā171 490394 477364 790256256256256
Pamatlīdzekļi kopā0000000
Aktīvi kopā171 490394 477364 790256256256256
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības168 636336 170364 57850110180250
Ilgtermiņa saistības0000000
Saistības kopā168 636336 170364 57850110180250
Pamatkapitāls———————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa———————
Pārskata gada peļņa285455 453-58 094-6-60-70-70
Pašu kapitāls kopā285458 307212206146766
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums726 159396 66500000
Saimnieciskās darbības peļņa285455 453-58 09444-10-20-20
Peļņa pirms nodokļiem285455 453-58 09444-10-20-20
Pārskata gada peļņa285455 453-58 094-6-60-70-70
Darbaspēka izmaksas———————
Nolietojums———————
Citi rādītāji
Darbinieki0000000
Aprēķinātā dividende—000000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs
Pilnsabiedrība "SPBAL…Energoresursu Ekspert…SIA "BF Vīķi"
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: Pilnsabiedrība "SPBALTS"

Pārskats

Pilnsabiedrība "SPBALTS" (reģ. nr. 40203108211) ir pilnsabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 2017. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Struktoru iela 13 - 39.

Finanšu rezultāti

2024. gadā apgrozījuma nebija. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 70 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 7 publicētajiem gadiem. 2024. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 256 € un pašu kapitāls 6 € (2,3% no aktīviem).

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.