Pilnsabiedrība "GENLIVE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 298 222 | 113 993 | 985 | 985 | 985 | 985 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 298 222 | 113 993 | 985 | 985 | 985 | 985 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||
| Īstermiņa saistības | 258 371 | 43 973 | 729 | 833 | 909 | 979 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 258 371 | 43 973 | 729 | 833 | 909 | 979 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 39 851 | 30 169 | -69 764 | -104 | -76 | -70 |
| Pašu kapitāls kopā | 39 851 | 70 020 | 256 | 152 | 76 | 6 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||
| Neto apgrozījums | 1 095 794 | 1 635 207 | 411 557 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 39 851 | 30 169 | -69 714 | -54 | -26 | -20 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 39 851 | 30 169 | -69 714 | -54 | -26 | -20 |
| Pārskata gada peļņa | 39 851 | 30 169 | -69 764 | -104 | -76 | -70 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Pilnsabiedrība "GENLIVE"
Pārskats
Pilnsabiedrība "GENLIVE" (reģ. nr. 40203203925) ir pilnsabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Struktoru iela 13 - 39.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījuma nebija. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 70 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 6 publicētajiem gadiem. 2024. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 985 € un pašu kapitāls 6 € (0,6% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.