SIA "Ķengaraga 10A"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 94 963 | 108 559 | 47 268 | 72 340 | 98 107 | 111 465 | 137 002 | 133 175 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 482 494 | 1 607 854 | 1 594 984 | 1 557 309 | 1 495 417 | 1 694 810 | 2 009 515 | 1 931 792 |
| Aktīvi kopā | 1 577 457 | 1 716 413 | 1 642 252 | 1 629 649 | 1 593 524 | 1 806 275 | 2 146 517 | 2 064 967 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | 44 965 | 56 206 | 52 755 | 40 815 | 60 926 | 163 882 | 31 189 | 86 443 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 572 121 | 1 712 594 | 1 559 648 | 1 459 431 | 1 346 378 | 1 379 052 | 1 609 500 | 1 455 050 |
| Saistības kopā | 1 617 086 | 1 768 800 | 1 612 403 | 1 500 246 | 1 407 304 | 1 542 934 | 1 640 689 | 1 541 493 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -42 429 | -12 758 | 82 236 | 99 372 | 56 818 | 77 121 | 242 487 | 16 880 |
| Pašu kapitāls kopā | -39 629 | -52 387 | 29 849 | 129 403 | 186 220 | 263 341 | 505 828 | 523 474 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | 142 259 | 277 798 | 397 091 | 430 271 | 442 783 | 488 055 | 431 736 | 446 316 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -17 353 | 22 380 | 119 040 | 126 485 | 86 325 | 156 408 | 313 615 | 121 076 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -42 429 | -12 758 | 82 236 | 99 372 | 56 818 | 77 121 | 242 487 | 16 880 |
| Pārskata gada peļņa | -42 429 | -12 758 | 82 236 | 99 372 | 56 818 | 77 121 | 242 487 | 16 880 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Vietalvas 1A" — 2 kopīgas personas
- SIA "Ķengaraga 10B" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rīgas 2.saldētava" — 2 kopīgas personas
- "Land Project" SIA
- SIA "AK4011"
- SIA "AK4012"
- SIA "CĒSU ARKA"
- SIA "ENERGO 9"
- SIA "JMI"
- SIA CALETA
- SIA DKB
- SIA Patrius
Kopsavilkums: SIA "Ķengaraga 10A"
Pārskats
SIA "Ķengaraga 10A" (reģ. nr. 40203134784) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Saulrieta krastmala 55.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 446 316 €, par 3,4% vairāk nekā gadu iepriekš (431 736 €). No 2018. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 17,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 16 880 € (3,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 8 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 446 316 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 064 967 € un pašu kapitāls 523 474 € (25,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (60%): SIA "JMI".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.