SIA "Ķengaraga 10B"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3459 | 2269 | 15 392 | 274 220 | 49 771 | 88 047 | 120 467 | 72 886 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 249 071 | 247 479 | 273 088 | 368 733 | 3 495 006 | 3 493 237 | 3 423 624 | 3 318 825 |
| Aktīvi kopā | 252 530 | 249 748 | 288 480 | 642 953 | 3 544 777 | 3 581 284 | 3 544 091 | 3 391 711 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | 756 | 1000 | 13 818 | 29 314 | 169 913 | 49 115 | 45 931 | 179 219 |
| Ilgtermiņa saistības | 250 000 | 250 000 | 302 699 | 614 698 | 3 381 777 | 3 512 419 | 3 431 869 | 3 117 684 |
| Saistības kopā | 250 756 | 251 000 | 316 517 | 644 012 | 3 551 690 | 3 561 534 | 3 477 800 | 3 296 903 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1026 | -3026 | -26 785 | -23 022 | -5854 | 26 663 | 46 540 | 28 517 |
| Pašu kapitāls kopā | 1774 | -1252 | -28 037 | -1059 | -6913 | 19 750 | 66 291 | 94 808 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | 4625 | 11 100 | 11 100 | 16 554 | 47 645 | 429 176 | 437 284 | 444 784 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1026 | -3013 | -9085 | -23 022 | -5852 | 210 849 | 251 249 | 178 151 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1026 | -3026 | -26 785 | -23 022 | -5854 | 26 663 | 46 540 | 28 517 |
| Pārskata gada peļņa | -1026 | -3026 | -26 785 | -23 022 | -5854 | 26 663 | 46 540 | 28 517 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Vietalvas 1A" — 2 kopīgas personas
- SIA "Ķengaraga 10A" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rīgas 2.saldētava" — 2 kopīgas personas
- "Land Project" SIA
- SIA "AK4011"
- SIA "AK4012"
- SIA "CĒSU ARKA"
- SIA "ENERGO 9"
- SIA "JMI"
- SIA CALETA
- SIA DKB
- SIA Patrius
Kopsavilkums: SIA "Ķengaraga 10B"
Pārskats
SIA "Ķengaraga 10B" (reģ. nr. 50203134381) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Saulrieta krastmala 55.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 444 784 €, par 1,7% vairāk nekā gadu iepriekš (437 284 €). No 2018. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 92,0% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2018–2025). 2025. gada peļņa bija 28 517 € (6,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 8 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 444 784 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 3 391 711 € un pašu kapitāls 94 808 € (2,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (60%): SIA "JMI".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.