Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RIC-V13"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 42 905 | 49 208 | 84 090 | 59 507 | 95 728 | 281 228 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 38 568 | 21 330 | 17 184 | 11 560 | 4267 | 2204 |
| Aktīvi kopā | 81 473 | 70 538 | 101 274 | 71 067 | 99 995 | 283 432 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||
| Īstermiņa saistības | 25 989 | 83 117 | 159 396 | 190 494 | 306 547 | 395 896 |
| Ilgtermiņa saistības | 140 300 | 107 021 | 132 845 | 139 195 | 98 345 | 187 556 |
| Saistības kopā | 166 289 | 190 138 | 292 241 | 329 689 | 404 892 | 583 452 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -86 816 | -34 784 | -71 367 | -67 655 | -46 275 | -127 869 |
| Pašu kapitāls kopā | -84 816 | -119 600 | -190 967 | -258 622 | -304 897 | -300 020 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||
| Neto apgrozījums | 269 453 | 315 575 | 592 671 | 752 571 | 837 824 | 875 906 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -86 808 | -34 784 | -71 367 | -66 680 | -43 425 | -127 869 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -86 808 | -34 784 | -71 367 | -67 655 | -46 275 | -127 869 |
| Pārskata gada peļņa | -86 816 | -34 784 | -71 367 | -67 655 | -46 275 | -127 869 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||
| Darbinieki | 11 | 20 | 25 | 26 | 28 | 32 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RIC-V13"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RIC-V13" (reģ. nr. 40203160880) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Laktas iela 12.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 875 906 €, par 4,5% vairāk nekā gadu iepriekš (837 824 €). No 2019. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 26,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2019–2024). 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 127 869 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (6). 2024. gadā darbinieku skaits bija 32 (gadu iepriekš 28). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 27 372 €.
Vadība un dalībnieki
Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (75%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-300 020 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.