"P50" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 6053 | 12 607 | 22 996 | 8396 | 4153 | 485 810 | 285 597 | 244 346 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 300 000 | 301 520 | 634 473 | 1 692 483 | 3 430 000 | 20 767 770 | 31 527 460 | 49 999 970 |
| Aktīvi kopā | 306 053 | 314 127 | 657 469 | 1 700 879 | 3 434 153 | 21 253 580 | 31 813 057 | 50 244 316 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | 257 | 50 | 50 | 550 | 3458 | 9 233 299 | 5 504 479 | 23 491 696 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 387 223 | 11 221 357 | 10 785 113 |
| Saistības kopā | 257 | 50 | 50 | 550 | 3458 | 14 620 522 | 16 725 836 | 34 276 809 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1004 | -14 919 | -1658 | 2412 | -18 341 | 60 547 | 602 143 | 224 425 |
| Pašu kapitāls kopā | 305 796 | 314 077 | 657 419 | 1 700 329 | 3 430 695 | 6 633 058 | 15 087 221 | 15 967 507 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 468 | 1 807 351 | 2 172 160 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1004 | -14 869 | -1608 | -183 | -18 290 | 403 769 | 1 426 585 | 1 178 212 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1004 | -14 869 | -1608 | 2462 | -18 290 | 60 597 | 602 193 | 224 475 |
| Pārskata gada peļņa | -1004 | -14 919 | -1658 | 2412 | -18 341 | 60 547 | 602 143 | 224 425 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "P122" SIA — 2 kopīgas personas
- "P131" SIA — 2 kopīgas personas
- "P140" SIA — 2 kopīgas personas
- "P149" SIA — 2 kopīgas personas
- "P158" SIA — 2 kopīgas personas
- "P176" SIA — 2 kopīgas personas
- "P185" SIA — 2 kopīgas personas
- "P203" SIA — 2 kopīgas personas
- "P212" SIA — 2 kopīgas personas
- "P32" SIA — 2 kopīgas personas
- "P41" SIA — 2 kopīgas personas
- "P59" SIA — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: "P50" SIA
Pārskats
"P50" SIA (reģ. nr. 40203172485) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupes pag., "Vismaņi k-2".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 172 160 €, par 20,2% vairāk nekā gadu iepriekš (1 807 351 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2018–2025). 2025. gada peļņa bija 224 425 € (10,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 4 no 8 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 50 244 316 € un pašu kapitāls 15 967 507 € (31,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Piche".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.