"P59" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2633 | 6356 | 12 506 | 16 213 | 77 305 | 66 056 | 118 128 | 4 402 655 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 442 599 | 457 394 | 521 463 | 2 473 510 | 4 024 232 | 24 704 937 | 37 427 936 |
| Aktīvi kopā | 2633 | 448 955 | 469 900 | 537 676 | 2 550 815 | 4 090 288 | 24 823 065 | 41 830 591 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 50 | 4640 | 6039 | 1961 | 1 200 552 | 11 385 811 | 1 002 089 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 32 542 | 32 542 | 316 632 | 18 586 302 |
| Saistības kopā | 0 | 50 | 4640 | 6039 | 34 503 | 1 233 094 | 11 702 443 | 19 588 391 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -167 | -928 | -3645 | -8623 | -14 298 | -4118 | 27 598 | 812 212 |
| Pašu kapitāls kopā | 2633 | 448 905 | 465 260 | 531 637 | 2 516 312 | 2 857 194 | 13 120 622 | 22 242 200 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 198 968 | 2 955 948 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -167 | -878 | -3595 | -8573 | -14 248 | -4068 | 102 388 | 1 513 292 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -167 | -878 | -3595 | -8573 | -14 248 | -4068 | 27 648 | 812 262 |
| Pārskata gada peļņa | -167 | -928 | -3645 | -8623 | -14 298 | -4118 | 27 598 | 812 212 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "P122" SIA — 2 kopīgas personas
- "P131" SIA — 2 kopīgas personas
- "P140" SIA — 2 kopīgas personas
- "P149" SIA — 2 kopīgas personas
- "P158" SIA — 2 kopīgas personas
- "P176" SIA — 2 kopīgas personas
- "P185" SIA — 2 kopīgas personas
- "P203" SIA — 2 kopīgas personas
- "P212" SIA — 2 kopīgas personas
- "P32" SIA — 2 kopīgas personas
- "P41" SIA — 2 kopīgas personas
- "P50" SIA — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: "P59" SIA
Pārskats
"P59" SIA (reģ. nr. 40203181473) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupes pag., "Vismaņi k-2".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 955 948 €, par 1386% vairāk nekā gadu iepriekš (198 968 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2018–2025). 2025. gada peļņa bija 812 212 € (27,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 8 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 41 830 591 € un pašu kapitāls 22 242 200 € (53,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Piche".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.