SIA "ODU Brewery"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4022 | 15 742 | 11 967 | 18 270 | 15 605 | 14 436 | 10 060 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 2168 | 1425 | 682 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 4022 | 15 742 | 14 135 | 19 695 | 16 287 | 14 436 | 10 060 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 1135 | 2581 | 6945 | 11 442 | 12 885 | 17 472 | 17 884 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 21 602 | 21 602 | 21 613 | 21 602 | 22 002 | 21 102 |
| Saistības kopā | 1135 | 24 183 | 28 547 | 33 055 | 34 487 | 39 474 | 38 986 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 87 | -11 328 | -5971 | 1052 | -4840 | -6838 | -3887 |
| Pašu kapitāls kopā | 2887 | -8441 | -14 412 | -13 360 | -18 200 | -25 038 | -28 926 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 8740 | 81 482 | 20 784 | 23 401 | 41 220 | 65 842 | 44 763 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 87 | -11 328 | -5971 | 1052 | -4840 | -6838 | -3887 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 87 | -11 328 | -5971 | 1052 | -4840 | -6838 | -3887 |
| Pārskata gada peļņa | 87 | -11 328 | -5971 | 1052 | -4840 | -6838 | -3887 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "ODU Brewery"
Pārskats
SIA "ODU Brewery" (reģ. nr. 40203199615) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Ķekavas nov., Ķekavas pag., Odukalns, Smilgu iela 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 44 763 €, par 32,0% mazāk nekā gadu iepriekš (65 842 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 31,3% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 3887 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 44 763 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-28 926 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.