SIA Data InvisionAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 57 200 | 55 395 | 43 111 | 39 156 | 36 322 | 44 777 | 39 366 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 7042 | 6216 | 5184 | 2251 | 771 | 61 | 6791 |
| Aktīvi kopā | 64 242 | 61 611 | 48 295 | 41 407 | 37 093 | 44 838 | 46 157 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 29 003 | 37 584 | 25 078 | 32 264 | 21 510 | 27 817 | 49 702 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 29 003 | 37 584 | 25 078 | 32 264 | 21 510 | 27 817 | 49 702 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 32 439 | -11 212 | -810 | -14 074 | 6440 | 1439 | -20 568 |
| Pašu kapitāls kopā | 35 239 | 24 027 | 23 217 | 9143 | 15 583 | 17 021 | -3545 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 120 000 | 267 650 | 205 000 | 267 000 | 261 150 | 259 660 | 305 083 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 32 439 | -11 212 | -810 | -14 074 | 6440 | 1439 | -20 568 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 32 439 | -11 212 | -810 | -14 074 | 6440 | 1439 | -20 568 |
| Pārskata gada peļņa | 32 439 | -11 212 | -810 | -14 074 | 6440 | 1439 | -20 568 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 3 | 5 | 6 | 5 | 4 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA Data Invision
Pārskats
SIA Data Invision (reģ. nr. 40203212114) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lielirbes iela 17A - 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 305 083 €, par 17,5% vairāk nekā gadu iepriekš (259 660 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 16,8% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2019–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 20 568 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 61 017 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Wandoo Finance SIA.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-3545 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.