SIA Kalmars GroupAktīvs

40203267964Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2020

Finanšu rādītāji

253 982 €-22,7%
Apgrozījums 2024
+55,0%
Vidējais pieaugums gadā 2021–2024
0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.400 tūkst.2021202220232024

Attiecību rādītāji

2024
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
050 tūkst.100 tūkst.2021202220232024

Dividendes

aprēķināts
2024

Dividendēs izmaksāts apmēram 11 501 € (15% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2024 ~11 501 €
2023 ~2123 €
20220 €
Pārskatu kopsavilkums2021–2024
2021202220232024
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā14 67754 74483 55966 195
Pamatlīdzekļi kopā2190806812 1336586
Aktīvi kopā16 86762 81295 69272 781
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības13 50910 98516 39425 213
Ilgtermiņa saistības0000
Saistības kopā13 50910 98516 39425 213
Pamatkapitāls————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————
Pārskata gada peļņa325848 47029 594-20 229
Pašu kapitāls kopā335851 82779 29847 568
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums68 158264 130328 459253 982
Saimnieciskās darbības peļņa325848 47029 913-20 229
Peļņa pirms nodokļiem325848 47029 594-20 229
Pārskata gada peļņa325848 47029 594-20 229
Darbaspēka izmaksas————
Nolietojums————
Citi rādītāji
Darbinieki2798
Aprēķinātā dividende—0212311 501

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

50%50%33%SIA Kalmars GroupBeķeris Māris1Koļesņikovs KalvisSIA INMALL
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Uzņēmumi, kuros šis uzņēmums ir dalībnieks
Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi

Kopsavilkums: SIA Kalmars Group

Pārskats

SIA Kalmars Group (reģ. nr. 40203267964) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 6 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Šarlotes iela 18A - 3.

Finanšu rezultāti

2024. gadā apgrozījums bija 253 982 €, par 22,7% mazāk nekā gadu iepriekš (328 459 €). No 2021. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 55,0% gadā. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 20 229 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 4 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 8 (gadu iepriekš 9). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 31 748 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 72 781 € un pašu kapitāls 47 568 € (65,4% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.