Influx Fabrication SIAAktīvs

40203323886Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2021

Finanšu rādītāji

2 347 562 €+37,5%
Apgrozījums 2025
+74,7%
Vidējais pieaugums gadā 2021–2025
01 milj.2 milj.3 milj.20212022202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0500 tūkst.1 milj.20212022202320242025

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 96 002 € (55% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~96 002 €
2024 ~59 999 €
2023 ~546 €
20220 €
Pārskatu kopsavilkums2021–2025
20212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā112 110200 823317 173260 068360 632
Pamatlīdzekļi kopā0165 639187 101498 462403 293
Aktīvi kopā112 110366 462504 274758 530763 925
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības43 914214 473242 900330 985380 429
Ilgtermiņa saistības000254 075152 195
Saistības kopā43 914214 473242 900585 060532 624
Pamatkapitāls—————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa—————
Pārskata gada peļņa65 19679 848109 931-27 905153 833
Pašu kapitāls kopā68 196151 989261 374173 470231 301
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums251 9121 057 3271 513 0231 706 7672 347 562
Saimnieciskās darbības peļņa65 19679 848110 2811253191 902
Peļņa pirms nodokļiem65 19679 848110 281-12 330180 087
Pārskata gada peļņa65 19679 848109 931-27 905153 833
Darbaspēka izmaksas—————
Nolietojums—————
Citi rādītāji
Darbinieki719272832
Aprēķinātā dividende—054659 99996 002

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

33,33%33,33%33,33%Influx Fabrication SIA1Krūmiņliepa Rihards2Danenbergs JānisTūte Linards
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: Influx Fabrication SIA

Pārskats

Influx Fabrication SIA (reģ. nr. 40203323886) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Kuldīgas nov., Skrundas pag., Ciecere, Cieceres iela 2A.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 2 347 562 €, par 37,5% vairāk nekā gadu iepriekš (1 706 767 €). No 2021. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 74,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2021–2025). 2025. gada peļņa bija 153 833 € (6,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 4 no 5 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 32 (gadu iepriekš 28). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 73 361 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 763 925 € un pašu kapitāls 231 301 € (30,3% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (33,3%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.