SIA "S13"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 434 728 | 575 772 | 209 512 | 162 337 | 4 248 320 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 139 687 | 1 090 570 | 2 301 781 | 4 190 565 | 1 058 266 |
| Aktīvi kopā | 574 415 | 1 666 342 | 2 511 293 | 4 352 902 | 5 306 586 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||
| Īstermiņa saistības | 571 649 | 1 664 287 | 2 514 889 | 4 392 802 | 5 325 640 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 571 649 | 1 664 287 | 2 514 889 | 4 392 802 | 5 325 640 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -34 | -711 | -5651 | -19 738 | 20 846 |
| Pašu kapitāls kopā | 2766 | 2055 | -3596 | -39 900 | -19 054 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 918 182 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -34 | -691 | -5601 | 4426 | 169 819 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -34 | -711 | -5601 | 4426 | 20 846 |
| Pārskata gada peļņa | -34 | -711 | -5651 | -19 738 | 20 846 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SILA DĀRZI SIA — 66%
- SIA "KDWindows" — 60%
- SIA HSC Nordic — 60%
- SIA "EKKO PLUS" — 50%
- Saules rezidence SIA — 50%
Kopsavilkums: SIA "S13"
Pārskats
SIA "S13" (reģ. nr. 40203355716) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krūzes iela 38.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 918 182 €. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2021–2025). 2025. gada peļņa bija 20 846 € (2,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 1 no 5 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 1). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 306 061 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 5.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-19 054 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.