Solar Surfers SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 19 466 | 28 108 | 19 729 | 117 462 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2323 | 1550 | 777 | 6812 |
| Aktīvi kopā | 21 789 | 29 658 | 20 506 | 124 274 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||
| Īstermiņa saistības | 48 828 | 88 392 | 74 258 | 187 334 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 12 983 | 971 | 0 |
| Saistības kopā | 48 828 | 101 375 | 75 229 | 187 334 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -41 739 | -44 678 | 16 994 | -8337 |
| Pašu kapitāls kopā | -27 039 | -71 717 | -54 723 | -63 060 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||
| Neto apgrozījums | 296 116 | 346 283 | 439 565 | 833 117 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -41 739 | -43 474 | 19 289 | -5270 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -41 739 | -44 678 | 16 994 | -8337 |
| Pārskata gada peļņa | -41 739 | -44 678 | 16 994 | -8337 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||
| Darbinieki | 10 | 5 | 5 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Solar Surfers SIA
Pārskats
Solar Surfers SIA (reģ. nr. 40203393332) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Ķekavas nov., Ķekavas pag., Valdlauči, Izstāžu iela 11.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 833 117 €, par 89,5% vairāk nekā gadu iepriekš (439 565 €). No 2022. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 41,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2022–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 8337 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 4 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 8 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 104 140 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (79%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-63 060 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.