Solar Channel SIAAktīvs

40203393347Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2022

Finanšu rādītāji

127 921 €-66,7%
Apgrozījums 2025
-34,9%
Vidējās izmaiņas gadā 2022–2025
0200 tūkst.400 tūkst.600 tūkst.800 tūkst.2022202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0100 tūkst.200 tūkst.2022202320242025
Pārskatu kopsavilkums2022–2025
2022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā149 416161 09675 15151 438
Pamatlīdzekļi kopā0000
Aktīvi kopā149 416161 09675 15151 438
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības65 562188 611100 39175 972
Ilgtermiņa saistības0000
Saistības kopā65 562188 611100 39175 972
Pamatkapitāls————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————
Pārskata gada peļņa69 154-111 3692275706
Pašu kapitāls kopā83 854-27 515-25 240-24 534
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums463 379663 377384 147127 921
Saimnieciskās darbības peļņa69 154-111 36928992670
Peļņa pirms nodokļiem69 154-111 3692275706
Pārskata gada peļņa69 154-111 3692275706
Darbaspēka izmaksas————
Nolietojums————
Citi rādītāji
Darbinieki6554
Aprēķinātā dividende—000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

79,01%20,99%Solar Channel SIA3Visockis MiķelisSeilis Mārtiņš
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi

Kopsavilkums: Solar Channel SIA

Pārskats

Solar Channel SIA (reģ. nr. 40203393347) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Ķekavas nov., Ķekavas pag., Valdlauči, Izstāžu iela 11.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 127 921 €, par 66,7% mazāk nekā gadu iepriekš (384 147 €). No 2022. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 34,9% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2022–2025). 2025. gada peļņa bija 706 € (0,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 4 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 31 980 €.

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (79%) pieder privātpersonai.

Jāņem vērā

2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-24 534 €).

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.