SIA "RS 18"Aktīvs

40203414066Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2022

Finanšu rādītāji

25 679 €+190,6%
Apgrozījums 2025
010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.2022202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.2022202320242025
Pārskatu kopsavilkums2022–2025
2022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā0466516 61238 153
Pamatlīdzekļi kopā180 000180 000174 316168 633
Aktīvi kopā180 000184 665190 928206 786
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības04502381738
Ilgtermiņa saistības0000
Saistības kopā04502381738
Pamatkapitāls————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————
Pārskata gada peļņa04215647514 358
Pašu kapitāls kopā180 000184 215190 690205 048
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums05534883625 679
Saimnieciskās darbības peļņa04265653214 411
Peļņa pirms nodokļiem04265652514 408
Pārskata gada peļņa04215647514 358
Darbaspēka izmaksas————
Nolietojums————
Citi rādītāji
Darbinieki0000
Aprēķinātā dividende—000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

50%50%SIA "RS 18"4Leja Sabīna1Leja Jānis
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi

Kopsavilkums: SIA "RS 18"

Pārskats

SIA "RS 18" (reģ. nr. 40203414066) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Ādažu nov., Carnikava, Zušu iela 6.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 25 679 €, par 191% vairāk nekā gadu iepriekš (8836 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2022–2025). 2025. gada peļņa bija 14 358 € (55,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 4 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 206 786 € un pašu kapitāls 205 048 € (99,2% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.