SIA Work groupAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 205 108 | 382 960 | 461 921 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 8153 | 36 264 |
| Aktīvi kopā | 205 108 | 391 113 | 498 185 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 80 647 | 123 821 | 171 938 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 80 647 | 123 821 | 171 938 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 119 722 | 139 051 | 48 802 |
| Pašu kapitāls kopā | 122 722 | 262 351 | 311 150 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 650 054 | 986 715 | 1 384 549 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 119 722 | 140 336 | 49 324 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 119 722 | 139 051 | 48 802 |
| Pārskata gada peļņa | 119 722 | 139 051 | 48 802 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 4 | 4 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Robotu centrs, SIA — 90%
- M24 Group, SIA — 49%
Kopsavilkums: SIA Work group
Pārskats
SIA Work group (reģ. nr. 40203435316) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Cesvaines iela 13.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 384 549 €, par 40,3% vairāk nekā gadu iepriekš (986 715 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 45,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 48 802 € (3,5% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (3). 2025. gadā darbinieku skaits bija 7 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 197 793 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 498 185 € un pašu kapitāls 311 150 € (62,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (60%) pieder privātpersonai. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 2.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.