Parklife SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 692 354 | 3 218 849 | 1 623 581 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 98 183 | 0 |
| Aktīvi kopā | 1 692 354 | 3 317 032 | 1 623 581 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 1 450 976 | 3 030 413 | 1 186 003 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1 450 976 | 3 030 413 | 1 186 003 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -61 422 | 45 241 | 150 959 |
| Pašu kapitāls kopā | 241 378 | 286 619 | 437 578 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 0 | 1 597 934 | 3 174 380 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -63 307 | 45 243 | 207 527 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -61 422 | 45 241 | 150 959 |
| Pārskata gada peļņa | -61 422 | 45 241 | 150 959 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 1 | 0 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Parklife SIA
Pārskats
Parklife SIA (reģ. nr. 40203453523) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Babītes pag., Piņķi, Salienas iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 174 380 €, par 98,7% vairāk nekā gadu iepriekš (1 597 934 €). 2025. gada peļņa bija 150 959 € (4,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 3 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 0). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 3 174 380 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 623 581 € un pašu kapitāls 437 578 € (27,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Saliena Golf Estate Phase 2 SIA.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.