Saliena Golf Estate Phase 2 SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 400 000 € (37% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 484 804 | 257 260 | 63 677 | 777 | 112 | 184 | 53 | 1454 | 300 | 790 474 | 1 534 009 | 1 594 022 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 70 839 | 38 945 | 0 | 0 | 0 | 1 669 946 | 1 669 946 | 1 103 306 | 1 103 306 | 1 056 106 | 842 885 | 1 065 632 |
| Aktīvi kopā | 555 643 | 296 205 | 63 677 | 777 | 112 | 1 670 130 | 1 669 999 | 1 104 760 | 1 103 606 | 1 846 580 | 2 376 894 | 2 659 654 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 124 497 | 74 141 | 9267 | 50 | 356 | 897 | 787 | 140 | 48 | 1 141 193 | 1 290 641 | 1 663 555 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 116 858 | 1 233 858 | 1 090 964 | 0 | 2500 | 520 212 | 537 499 | 570 831 | 0 | 0 | 0 | 400 000 |
| Saistības kopā | 1 241 355 | 1 307 999 | 1 100 231 | 50 | 2856 | 521 109 | 538 286 | 570 971 | 48 | 1 141 193 | 1 290 641 | 2 063 555 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -299 786 | -325 346 | -24 198 | -992 | -3470 | -7411 | -17 308 | -597 924 | -5237 | -398 171 | 380 866 | -90 154 |
| Pašu kapitāls kopā | -687 009 | -1 012 355 | -1 036 554 | 727 | -2744 | 1 149 021 | 1 131 713 | 533 789 | 1 103 558 | 705 387 | 1 086 253 | 596 099 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2 213 608 | 786 446 | 33 838 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 840 078 | 324 151 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -299 786 | -325 478 | -24 424 | -942 | -2795 | -2252 | -2071 | -582 392 | -5187 | -394 369 | 426 569 | -76 963 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -299 786 | -325 346 | -24 198 | -942 | -2807 | -7361 | -17 258 | -597 874 | -5187 | -398 121 | 380 866 | -90 154 |
| Pārskata gada peļņa | -299 786 | -325 346 | -24 198 | -992 | -3470 | -7411 | -17 308 | -597 924 | -5237 | -398 171 | 380 866 | -90 154 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 8 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Parklife SIA — 100%
- Turaidas iela SIA — 100%
Kopsavilkums: Saliena Golf Estate Phase 2 SIA
Pārskats
Saliena Golf Estate Phase 2 SIA (reģ. nr. 50103600701) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Babītes pag., Piņķi, Salienas iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 324 151 €, par 61,4% mazāk nekā gadu iepriekš (840 078 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 16,0% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 90 154 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 324 151 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 659 654 € un pašu kapitāls 596 099 € (22,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Marupes Estate SIA. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 2.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.