Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ecofuels"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2024–2025
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 28 608 | 21 126 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 876 113 | 773 782 |
| Aktīvi kopā | 904 721 | 794 908 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||
| Īstermiņa saistības | 78 720 | 253 740 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 78 720 | 253 740 |
| Pamatkapitāls | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -150 799 | -284 833 |
| Pašu kapitāls kopā | 826 001 | 541 168 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||
| Neto apgrozījums | 54 981 | 107 379 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -149 749 | -283 392 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -150 799 | -284 833 |
| Pārskata gada peļņa | -150 799 | -284 833 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — |
| Nolietojums | — | — |
| Citi rādītāji | ||
| Darbinieki | 3 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ecofuels"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ecofuels" (reģ. nr. 40203524027) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 2 gadus. Juridiskā adrese: Līvānu nov., Turku pag., Spēlesķeiri, "Gandrs".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 107 379 €, par 95,3% vairāk nekā gadu iepriekš (54 981 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 284 833 € apmērā. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 21 476 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 794 908 € un pašu kapitāls 541 168 € (68,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (66,7%): AS "HANSE HOLDING".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.