SIA "LĀDES PIENS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 32 165 | 695 990 | 1 367 630 | 1 115 066 | 713 898 | 2 527 677 | 2 978 740 | 2 333 860 | 2 133 083 | 2 423 192 | 3 115 756 | 3 067 593 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2 985 671 | 3 211 113 | 2 988 750 | 4 977 001 | 6 161 554 | 7 168 513 | 9 142 829 | 11 599 728 | 12 015 493 | 11 057 719 | 10 412 819 | 12 589 369 |
| Aktīvi kopā | 3 017 836 | 3 907 103 | 4 356 380 | 6 092 067 | 6 875 452 | 9 696 190 | 12 121 569 | 13 933 588 | 14 148 576 | 13 480 911 | 13 528 575 | 15 656 962 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 364 115 | 636 384 | 1 211 912 | 1 628 716 | 1 956 545 | 3 141 176 | 3 470 840 | 5 109 917 | 3 071 640 | 3 155 638 | 3 601 173 | 3 864 926 |
| Ilgtermiņa saistības | 2 628 420 | 3 095 650 | 1 887 247 | 2 673 892 | 2 301 843 | 3 655 700 | 5 277 408 | 1 947 456 | 4 389 865 | 4 449 329 | 3 319 473 | 4 495 340 |
| Saistības kopā | 2 992 535 | 3 732 034 | 3 099 159 | 4 302 608 | 4 258 388 | 6 796 876 | 8 748 248 | 7 057 373 | 7 461 505 | 7 604 967 | 6 920 646 | 8 360 266 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 22 501 | 149 768 | 115 234 | 532 238 | 827 605 | 282 250 | 474 007 | 494 971 | 737 365 | -811 127 | 731 985 | 695 029 |
| Pašu kapitāls kopā | 25 301 | 175 069 | 1 257 221 | 1 789 459 | 2 617 064 | 2 899 314 | 3 373 321 | 6 876 215 | 6 687 071 | 5 875 944 | 6 607 929 | 7 296 696 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 25 200 | 799 878 | 1 741 738 | 3 533 959 | 5 267 538 | 6 092 793 | 6 343 862 | 6 239 702 | 6 904 594 | 5 312 610 | 5 534 117 | 6 150 754 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 22 501 | 158 103 | 152 111 | 654 171 | 896 128 | 374 231 | 712 637 | 696 163 | 963 556 | -430 029 | 1 103 312 | 1 038 171 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 22 501 | 149 768 | 115 234 | 532 238 | 827 605 | 282 250 | 474 007 | 494 971 | 737 365 | -811 127 | 731 985 | 695 029 |
| Pārskata gada peļņa | 22 501 | 149 768 | 115 234 | 532 238 | 827 605 | 282 250 | 474 007 | 494 971 | 737 365 | -811 127 | 731 985 | 695 029 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 4 | 32 | 50 | 72 | 82 | 102 | 104 | 96 | 85 | 73 | 73 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "GROW AGRO" — 33,36%
- SIA "Grow Energy" — 33,36%
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ecofuels" — 33,34%
Kopsavilkums: SIA "LĀDES PIENS"
Pārskats
SIA "LĀDES PIENS" (reģ. nr. 55403040741) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Limbažu nov., Limbažu pag., "Liellopu komplekss "Gravas"".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 6 150 754 €, par 11,1% vairāk nekā gadu iepriekš (5 534 117 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 64,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 695 029 € (11,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 73. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 84 257 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 15 656 962 € un pašu kapitāls 7 296 696 € (46,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir AS "HANSE HOLDING". Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 3.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.