SIA "Mednieku klubs "Mētras 1""Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 74 293 | 56 413 | 52 804 | 16 040 | 42 259 | 21 795 | 4959 | 10 471 | 60 949 | 30 166 | 28 728 | 41 204 | 21 506 | 19 554 | 14 453 | 18 735 | 23 669 | 29 956 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 44 919 | 34 042 | 17 443 | 24 059 | 25 479 | 18 574 | 10 798 | 4573 | 1069 | 2403 | 1110 | 1448 | 1030 | 707 | 392 | 157 | 5749 | 46 734 |
| Aktīvi kopā | 119 212 | 90 455 | 70 247 | 40 099 | 67 738 | 40 369 | 15 757 | 15 044 | 62 018 | 32 569 | 29 838 | 42 652 | 22 536 | 20 261 | 14 845 | 18 892 | 29 418 | 76 690 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3162 | 5219 | 6601 | 2995 | 7283 | 10 469 | 28 003 | 47 661 | 0 | 21 455 | 21 985 | 18 530 | 5031 | 5311 | 5730 | 6478 | 6183 | 12 228 |
| Ilgtermiņa saistības | 40 805 | 14 493 | 14 493 | 14 493 | 24 493 | 24 493 | 0 | 0 | 41 838 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 907 |
| Saistības kopā | 43 967 | 19 712 | 21 094 | 17 488 | 31 776 | 34 962 | 28 003 | 47 661 | 41 838 | 21 455 | 21 985 | 18 530 | 5031 | 5311 | 5730 | 6478 | 6183 | 33 135 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 27 334 | -4502 | -21 590 | -26 542 | 11 351 | -30 555 | -19 939 | -20 371 | -21 489 | -9066 | -3261 | 16 269 | -6617 | -2555 | -5835 | 3299 | 10 834 | 20 320 |
| Pašu kapitāls kopā | 75 245 | 70 743 | 49 153 | 22 611 | 35 962 | 5407 | -12 246 | -32 617 | 20 180 | 11 114 | 7853 | 24 122 | 17 505 | 14 950 | 9115 | 12 414 | 23 235 | 43 555 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 129 154 | 118 244 | 121 440 | 191 184 | 141 827 | 132 657 | 170 902 | 108 172 | 119 001 | 102 639 | 135 004 | 115 442 | 44 047 | 73 123 | 51 548 | 69 888 | 86 420 | 100 942 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 27 158 | -4552 | -21 601 | -26 542 | 11 351 | -30 555 | -19 939 | -20 371 | -21 489 | -9066 | -3261 | 16 269 | -6609 | -2555 | -5835 | 3308 | 10 834 | 20 875 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 27 334 | -4502 | -21 590 | -26 542 | 11 351 | -30 555 | -19 939 | -20 371 | -21 489 | -9066 | -3261 | 16 269 | -6617 | -2555 | -5835 | 3299 | 10 834 | 20 320 |
| Pārskata gada peļņa | 27 334 | -4502 | -21 590 | -26 542 | 11 351 | -30 555 | -19 939 | -20 371 | -21 489 | -9066 | -3261 | 16 269 | -6617 | -2555 | -5835 | 3299 | 10 834 | 20 320 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 12 | 12 | 12 | 12 | 12 | 12 | 14 | 12 | 12 | 8 | 7 | 7 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Puzes ezers" — 2 kopīgas personas
- SIA ADV Home
Kopsavilkums: SIA "Mednieku klubs "Mētras 1""
Pārskats
SIA "Mednieku klubs "Mētras 1"" (reģ. nr. 41203005177) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Ventspils nov., Ugāles pag., "Jaunozoli".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 100 942 €, par 16,8% vairāk nekā gadu iepriekš (86 420 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 1,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 20 320 € (20,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 33 647 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 76 690 € un pašu kapitāls 43 555 € (56,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.