Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SANMEISTARS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 136 782 | 122 479 | 106 638 | 111 555 | 105 860 | 184 858 | 170 914 | 152 996 | 130 044 | 130 175 | 123 392 | 120 972 | 134 865 | 127 665 | 141 319 | 91 392 | 64 173 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 31 237 | 23 071 | 15 064 | 10 397 | 27 741 | 30 409 | 21 438 | 12 467 | 3305 | 17 718 | 34 060 | 45 436 | 33 426 | 25 314 | 18 647 | 7812 | 0 |
| Aktīvi kopā | 168 019 | 145 550 | 121 702 | 121 952 | 133 601 | 215 267 | 192 352 | 165 463 | 133 349 | 147 893 | 157 452 | 166 408 | 168 291 | 152 979 | 159 966 | 99 204 | 64 173 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 63 155 | 39 907 | 21 099 | 24 332 | 32 744 | 70 474 | 45 422 | 16 684 | 19 224 | 14 230 | 15 076 | 28 743 | 37 522 | 22 913 | 48 920 | 726 | 1403 |
| Ilgtermiņa saistības | 10 500 | 10 887 | 5227 | 773 | 773 | 1100 | 1100 | 0 | 0 | 14 038 | 23 387 | 16 156 | 8611 | 2862 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 73 655 | 50 794 | 26 326 | 25 105 | 33 517 | 71 574 | 46 522 | 16 684 | 19 224 | 28 268 | 38 463 | 44 899 | 46 133 | 25 775 | 48 920 | 726 | 1403 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 52 031 | 392 | 620 | 1471 | 1049 | 1286 | 2137 | 1849 | 279 | 5500 | -636 | 2520 | 649 | 5046 | -16 158 | -12 568 | -35 708 |
| Pašu kapitāls kopā | 94 364 | 94 756 | 95 376 | 96 847 | 100 084 | 143 693 | 145 830 | 148 779 | 114 125 | 119 625 | 118 989 | 121 509 | 122 158 | 127 204 | 111 046 | 98 478 | 62 770 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 547 904 | 292 446 | 196 199 | 345 889 | 264 222 | 354 360 | 321 421 | 221 114 | 172 516 | 359 171 | 214 885 | 345 897 | 253 404 | 384 220 | 219 946 | 91 409 | 73 716 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 63 157 | 1360 | 1063 | 2506 | 1098 | 3212 | 2420 | 1849 | 1398 | 5915 | 236 | 3681 | 1519 | 5615 | -15 782 | -12 466 | -35 708 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 61 577 | 392 | 663 | 2406 | 1098 | 3212 | 2420 | 1849 | 1398 | 5500 | -636 | 2520 | 649 | 5046 | -16 158 | -12 568 | -35 708 |
| Pārskata gada peļņa | 52 031 | 392 | 620 | 1471 | 1049 | 1286 | 2137 | 1849 | 279 | 5500 | -636 | 2520 | 649 | 5046 | -16 158 | -12 568 | -35 708 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 23 | 23 | 16 | 12 | 13 | 15 | 11 | 9 | 9 | 9 | 8 | 7 | 8 | 8 | 7 | 3 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 34 933 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SANMEISTARS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SANMEISTARS" (reģ. nr. 41203020053) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2003. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Talsu nov., Ārlavas pag., "Robežnieki" - 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 73 716 €, par 19,4% mazāk nekā gadu iepriekš (91 409 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 11,8% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 35 708 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 13 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 36 858 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 64 173 € un pašu kapitāls 62 770 € (97,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (80%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.