"DEN LAT International 2" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 499 908 | 500 473 | 500 811 | 499 815 | 498 065 | 708 645 | 709 089 | 709 046 | 709 003 | 292 | 250 | 201 | 201 | 0 | 0 | 16 359 | 54 096 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 708 668 | 708 668 | 465 918 | 192 165 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 499 908 | 500 473 | 500 811 | 499 815 | 498 065 | 708 645 | 709 089 | 709 046 | 709 003 | 708 960 | 708 918 | 466 119 | 192 366 | 0 | 0 | 16 359 | 54 096 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5864 | 6751 | 6109 | 2953 | 2972 | 10 866 | 10 038 | 10 038 | 12 128 | 12 603 | 14 139 | 11 255 | 11 261 | 335 | 460 | 2778 | 863 |
| Ilgtermiņa saistības | 366 493 | 395 423 | 430 651 | 455 192 | 472 908 | 687 567 | 691 163 | 692 976 | 695 699 | 700 600 | 700 600 | 686 474 | 680 942 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 372 357 | 402 174 | 436 760 | 458 145 | 475 880 | 698 433 | 701 201 | 703 014 | 707 827 | 713 203 | 714 739 | 697 729 | 692 203 | 335 | 460 | 2778 | 863 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -29 672 | -29 252 | -34 248 | -22 381 | -19 485 | -21 354 | -2324 | -1856 | -4856 | -5419 | -1578 | -225 789 | -268 227 | 499 502 | -125 | 14 041 | 39 652 |
| Pašu kapitāls kopā | 127 551 | 98 299 | 64 051 | 41 670 | 22 185 | 10 212 | 7888 | 6032 | 1176 | -4243 | -5821 | -231 610 | -499 837 | -335 | -460 | 13 581 | 53 233 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 096 | 5532 | 4773 | 0 | 16 800 | 48 550 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3736 | -2609 | -2419 | -2931 | -2480 | -1108 | -1864 | -1680 | -4848 | -6522 | -1528 | -227 139 | -268 221 | -187 392 | -75 | 14 052 | 39 652 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -29 672 | -28 709 | -33 607 | -21 654 | -18 601 | -19 682 | -740 | -1806 | -4806 | -5369 | -1528 | -225 739 | -268 177 | 499 552 | -75 | 14 091 | 39 652 |
| Pārskata gada peļņa | -29 672 | -29 252 | -34 248 | -22 381 | -19 485 | -21 354 | -2324 | -1856 | -4856 | -5419 | -1578 | -225 789 | -268 227 | 499 502 | -125 | 14 041 | 39 652 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "DEN LAT International 2" SIA
Pārskats
"DEN LAT International 2" SIA (reģ. nr. 41203027329) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Babītes pag., Dzilnuciems, Vīksnu iela 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 48 550 €, par 189% vairāk nekā gadu iepriekš (16 800 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gada peļņa bija 39 652 € (81,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 48 550 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 54 096 € un pašu kapitāls 53 233 € (98,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Baltic Pellets OU.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.