SIA "Ozols-OM"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2024
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 6042 | 6035 | 10 148 | 18 383 | 26 757 | 57 582 | 51 728 | 87 009 | 101 940 | 14 | 41 777 | 90 030 | 177 228 | 172 785 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 6415 | 9594 | 8990 | 9006 | 11 100 | 26 801 | 14 570 | 7795 | 0 | 2104 | 5858 | 3758 | 6618 |
| Aktīvi kopā | 6042 | 12 450 | 19 742 | 27 373 | 35 763 | 68 682 | 78 529 | 101 579 | 109 735 | 14 | 43 881 | 95 888 | 180 986 | 179 403 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5436 | 13 874 | 23 950 | 56 388 | 87 121 | 84 012 | 94 228 | 104 710 | 112 448 | 0 | 18 608 | 111 150 | 180 464 | 157 798 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5562 | 3886 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 5436 | 13 874 | 23 950 | 56 388 | 87 121 | 89 574 | 98 114 | 104 710 | 112 448 | 0 | 18 608 | 111 150 | 180 464 | 157 798 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 596 | -2030 | -2784 | -24 807 | -10 073 | 19 362 | 1307 | 531 | 418 | 0 | 27 520 | -40 535 | 15 784 | 21 083 |
| Pašu kapitāls kopā | 606 | -1424 | -4208 | -29 015 | -51 358 | -20 892 | -19 585 | -3131 | -2713 | 14 | 25 273 | -15 262 | 522 | 21 605 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 23 775 | 54 622 | 23 325 | 28 383 | 61 360 | 192 364 | 150 305 | 203 876 | 161 779 | 0 | 398 828 | 249 388 | 250 309 | 452 633 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 757 | -1549 | -2784 | -24 807 | -9970 | 19 533 | 1679 | 685 | 473 | 0 | 27 520 | -40 535 | 15 794 | 21 083 |
| EBITDA | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 757 | -1549 | -2784 | -24 807 | -9970 | 19 362 | 1307 | 544 | 442 | 0 | 27 520 | -40 535 | 15 794 | 21 083 |
| Pārskata gada peļņa | 596 | -2030 | -2784 | -24 807 | -10 073 | 19 362 | 1307 | 531 | 418 | 0 | 27 520 | -40 535 | 15 784 | 21 083 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 12 | 11 | 15 | 14 | 8 | 10 | 9 | 14 | 10 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Ozols-OM"
Pārskats
SIA "Ozols-OM" (reģ. nr. 41203037079) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Ventspils nov., Popes pag., Pope, "Galdnieki".
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 452 633 €, par 80,8% vairāk nekā gadu iepriekš (250 309 €). No 2010. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 25,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2024). 2024. gada peļņa bija 21 083 € (4,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 14 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 10 (gadu iepriekš 14). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 45 263 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 179 403 € un pašu kapitāls 21 605 € (12,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.