Vaboles pagasta zemnieku saimniecība "MEŽINIEKI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 22 086 | 18 793 | 40 968 | 47 867 | 24 178 | 34 775 | 38 014 | 32 944 | 26 811 | 43 337 | 41 873 | 54 134 | 53 974 | 32 444 | 104 277 | 81 831 | 119 530 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 7908 | 4431 | 8069 | 10 652 | 11 220 | 14 109 | 11 471 | 12 244 | 25 729 | 21 233 | 74 698 | 68 151 | 61 362 | 75 201 | 77 202 | 70 868 | 49 109 |
| Aktīvi kopā | 29 994 | 23 224 | 49 037 | 58 519 | 35 398 | 48 884 | 49 485 | 45 188 | 52 540 | 64 570 | 116 571 | 122 285 | 115 336 | 107 645 | 181 479 | 152 699 | 168 639 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 14 091 | 13 147 | 20 796 | 32 789 | 6001 | 11 615 | 11 798 | 12 201 | 10 745 | 14 032 | 16 411 | 18 548 | 13 192 | 19 260 | 7856 | 15 693 | 1199 |
| Ilgtermiņa saistības | 345 | 32 | 1978 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 41 786 | 28 411 | 17 449 | 6486 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 14 436 | 13 179 | 22 774 | 32 789 | 6001 | 11 615 | 11 798 | 12 201 | 10 745 | 14 032 | 58 197 | 46 959 | 30 641 | 25 746 | 7856 | 15 693 | 1199 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1463 | -5513 | 16 218 | 15 466 | 3667 | -4558 | 418 | -4700 | 8808 | 8743 | 7836 | 16 952 | 9369 | -2796 | 91 724 | -4148 | 30 434 |
| Pašu kapitāls kopā | 15 558 | 10 045 | 26 263 | 25 730 | 29 397 | 37 269 | 37 687 | 32 987 | 41 795 | 50 538 | 58 374 | 75 326 | 84 695 | 81 899 | 173 623 | 137 006 | 167 440 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 61 642 | 29 137 | 70 088 | 100 618 | 62 421 | 52 576 | 44 106 | 70 730 | 52 834 | 48 114 | 48 737 | 52 675 | 50 109 | 36 506 | 104 924 | 17 748 | 79 056 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1574 | -5590 | 17 978 | 18 840 | 4029 | -4003 | 965 | -4687 | 8689 | 8744 | 8197 | 17 247 | 9621 | -2608 | 92 004 | -4110 | 30 434 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1582 | -5592 | 17 875 | 18 702 | 3958 | -4059 | 951 | -4700 | 8808 | 8743 | 7836 | 16 952 | 9398 | -2796 | 91 724 | -4148 | 30 434 |
| Pārskata gada peļņa | -1463 | -5513 | 16 218 | 15 466 | 3667 | -4558 | 418 | -4700 | 8808 | 8743 | 7836 | 16 952 | 9369 | -2796 | 91 724 | -4148 | 30 434 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 15 999 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32 469 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Vaboles pagasta zemnieku saimniecība "MEŽINIEKI"
Pārskats
Vaboles pagasta zemnieku saimniecība "MEŽINIEKI" (reģ. nr. 41501017683) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1995. gadā un reģistrā ir jau 30 gadus. Juridiskā adrese: Augšdaugavas nov., Vaboles pag., Priednieki, "Priednieki".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 79 056 €, par 345% vairāk nekā gadu iepriekš (17 748 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 30 434 € (38,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 79 056 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 168 639 € un pašu kapitāls 167 440 € (99,3% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.