Vaboles pagasta zemnieku saimniecība "Sniegi"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 2254 € (2% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 8764 | 42 702 | 15 650 | 25 194 | 38 438 | 47 153 | 41 435 | 42 343 | 58 124 | 71 395 | 108 013 | 107 809 | 90 595 | 60 113 | 126 167 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 40 868 | 57 553 | 66 910 | 88 511 | 83 302 | 68 222 | 62 025 | 66 851 | 65 234 | 62 879 | 51 813 | 59 324 | 46 731 | 75 576 | 58 218 |
| Aktīvi kopā | 49 632 | 100 255 | 82 560 | 113 705 | 121 740 | 115 375 | 103 460 | 109 194 | 123 358 | 134 274 | 159 826 | 167 133 | 137 326 | 135 689 | 184 385 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4271 | 51 791 | 5324 | 6438 | 4477 | 5578 | 9064 | 11 158 | 28 236 | 26 209 | 28 388 | 13 409 | 21 469 | 29 132 | 75 300 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 24 712 | 26 371 | 17 581 | 8790 | 0 | 0 | 0 | 12 000 | 9000 | 0 | 0 | 10 000 | 0 |
| Saistības kopā | 4271 | 51 791 | 30 036 | 32 809 | 22 058 | 14 368 | 9064 | 11 158 | 28 236 | 38 209 | 37 388 | 13 409 | 21 469 | 39 132 | 75 300 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 6295 | 3104 | 4060 | 6162 | 18 787 | 1324 | -6611 | 3640 | 10 104 | 953 | 27 245 | 34 285 | -36 622 | -19 456 | 14 782 |
| Pašu kapitāls kopā | 45 361 | 48 464 | 52 524 | 80 896 | 99 682 | 101 007 | 94 396 | 98 036 | 95 122 | 96 065 | 122 438 | 153 724 | 115 857 | 96 557 | 109 085 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 74 150 | 122 377 | 86 311 | 213 500 | 159 349 | 116 367 | 103 641 | 168 312 | 93 795 | 154 562 | 392 025 | 204 006 | 59 325 | 168 146 | 181 598 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 6613 | 3192 | 4407 | 6792 | 19 515 | 1324 | -6611 | 3959 | 10 442 | 1395 | 27 658 | 34 300 | -36 622 | -19 228 | 14 782 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6613 | 3254 | 4407 | 6792 | 19 665 | 1324 | -6611 | 3959 | 10 171 | 953 | 27 245 | 34 285 | -36 622 | -19 456 | 14 782 |
| Pārskata gada peļņa | 6295 | 3104 | 4060 | 6162 | 18 787 | 1324 | -6611 | 3640 | 10 104 | 953 | 27 245 | 34 285 | -36 622 | -19 456 | 14 782 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 018 | 0 | 872 | 2999 | 1245 | 0 | 2254 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Vaboles pagasta zemnieku saimniecība "Sniegi"
Pārskats
Vaboles pagasta zemnieku saimniecība "Sniegi" (reģ. nr. 41501023393) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Augšdaugavas nov., Vaboles pag., Sarkaņi, "Sniegi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 181 598 €, par 8,0% vairāk nekā gadu iepriekš (168 146 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 14 782 € (8,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 181 598 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 184 385 € un pašu kapitāls 109 085 € (59,2% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.