SIA "STATUMS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 77 278 | 82 072 | 89 320 | 85 509 | 74 764 | 100 947 | 99 411 | 100 920 | 93 106 | 88 061 | 85 095 | 81 732 | 76 148 | 73 933 | 69 332 | 78 008 | 62 631 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 7563 | 15 558 | 3127 | 10 091 | 6635 | 12 858 | 10 836 | 1421 | 693 | 1863 | 1266 | 669 | 1348 | 1118 | 1789 | 1304 | 2819 |
| Aktīvi kopā | 84 841 | 97 630 | 92 447 | 95 600 | 81 399 | 113 805 | 110 247 | 102 341 | 93 799 | 89 924 | 86 361 | 82 401 | 77 496 | 75 051 | 71 121 | 79 312 | 65 450 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 7212 | 7837 | 7903 | 113 | 11 025 | 41 633 | 54 959 | 87 876 | 125 839 | 177 872 | 220 879 | 281 154 | 351 841 | 435 041 | 20 585 | 40 501 | 71 279 |
| Ilgtermiņa saistības | 52 513 | 64 074 | 58 793 | 74 766 | 67 698 | 94 326 | 91 325 | 87 872 | 91 305 | 94 339 | 87 245 | 86 606 | 85 839 | 90 304 | 599 938 | 77 147 | 72 051 |
| Saistības kopā | 59 725 | 71 911 | 66 696 | 74 879 | 78 723 | 135 959 | 146 284 | 175 748 | 217 144 | 272 211 | 308 124 | 367 760 | 437 680 | 525 345 | 620 523 | 117 648 | 143 330 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -13 771 | 533 | 323 | -5497 | -18 056 | -27 400 | -15 558 | -37 232 | -52 419 | -51 861 | -39 476 | -63 597 | -74 825 | -90 110 | -99 108 | -38 510 | -83 149 |
| Pašu kapitāls kopā | 24 233 | 24 766 | 25 089 | 19 592 | 1536 | -25 214 | -40 772 | -78 006 | -130 425 | -182 287 | -221 763 | -285 359 | -360 184 | -450 294 | -549 402 | -38 336 | -77 880 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 71 087 | 75 176 | 82 543 | 86 344 | 92 303 | 146 277 | 156 017 | 115 047 | 89 336 | 68 114 | 90 401 | 71 890 | 79 670 | 79 698 | 88 433 | 131 537 | 131 008 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -15 686 | 874 | 432 | -5451 | -13 699 | -25 853 | -14 280 | -36 442 | -52 340 | -51 803 | -39 303 | -63 548 | -74 816 | -90 110 | -99 064 | -38 386 | -83 149 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -16 051 | 533 | 323 | -5497 | -18 056 | -27 400 | -15 558 | -37 232 | -52 419 | -51 861 | -39 476 | -63 597 | -74 825 | -90 110 | -99 108 | -38 510 | -83 149 |
| Pārskata gada peļņa | -13 771 | 533 | 323 | -5497 | -18 056 | -27 400 | -15 558 | -37 232 | -52 419 | -51 861 | -39 476 | -63 597 | -74 825 | -90 110 | -99 108 | -38 510 | -83 149 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 6 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "STATUMS"
Pārskats
SIA "STATUMS" (reģ. nr. 42103028755) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2002. gadā un reģistrā ir jau 24 gadus. Juridiskā adrese: Liepāja, Kviešu iela 31B.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 131 008 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 3,9% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 83 149 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 32 752 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-77 880 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.