Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA Lauma MedicalAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 424 995 | 1 205 182 | 1 624 708 | 1 384 402 | 2 207 713 | 1 343 200 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 476 383 | 399 957 | 525 294 | 765 256 | 465 657 | 135 913 |
| Aktīvi kopā | 901 378 | 1 605 139 | 2 150 002 | 2 149 658 | 2 673 370 | 1 479 113 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||
| Īstermiņa saistības | 246 578 | 582 230 | 549 662 | 431 588 | 514 219 | 577 684 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 246 578 | 582 230 | 549 662 | 431 588 | 514 219 | 577 684 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 154 880 | 368 109 | 577 430 | 117 730 | 441 081 | -1 385 222 |
| Pašu kapitāls kopā | 654 800 | 1 022 909 | 1 600 340 | 1 718 070 | 2 159 151 | 901 429 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||
| Neto apgrozījums | 919 594 | 2 171 876 | 2 651 529 | 2 652 094 | 2 970 874 | 2 673 883 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 154 995 | 368 109 | 577 498 | 112 387 | 527 742 | -1 270 752 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 154 995 | 368 109 | 577 498 | 118 022 | 568 873 | -1 200 773 |
| Pārskata gada peļņa | 154 880 | 368 109 | 577 430 | 117 730 | 441 081 | -1 385 222 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||
| Darbinieki | 43 | 47 | 47 | 46 | 45 | 47 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA Lauma Medical
Pārskats
Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA Lauma Medical (reģ. nr. 42103094479) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Liepāja, Ziemeļu iela 19.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 2 673 883 €, par 10,0% mazāk nekā gadu iepriekš (2 970 874 €). No 2019. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 23,8% gadā. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1 385 222 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 6 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 47 (gadu iepriekš 45). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 56 891 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 1 479 113 € un pašu kapitāls 901 429 € (60,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Liepājas speciālās ekonomiskās zonas "LAUMA FABRICS" SIA.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.