SIA DarmawayAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2692 | 2711 | 2691 | 6927 | 2989 | 13 398 | 20 438 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3541 | 4808 | 2938 | 5650 | 3496 | 4298 | 3744 |
| Aktīvi kopā | 6233 | 7519 | 5629 | 12 577 | 6485 | 17 696 | 24 182 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 4404 | 4870 | 2276 | 12 527 | 14 502 | 21 991 | 36 285 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 4404 | 4870 | 2276 | 12 527 | 14 502 | 21 991 | 36 285 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1779 | 820 | 704 | -3303 | -8067 | 3720 | -7808 |
| Pašu kapitāls kopā | 1829 | 2649 | 3353 | 50 | -8017 | -4295 | -12 103 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 17 219 | 28 280 | 37 058 | 43 450 | 33 222 | 57 272 | 45 883 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1781 | 820 | 704 | -3303 | -8067 | 3720 | -7728 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1779 | 820 | 704 | -3303 | -8067 | 3720 | -7808 |
| Pārskata gada peļņa | 1779 | 820 | 704 | -3303 | -8067 | 3720 | -7808 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA Darmaway
Pārskats
SIA Darmaway (reģ. nr. 42103095506) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Garkalnes pag., Baltezers, Anetes iela 11.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 45 883 €, par 19,9% mazāk nekā gadu iepriekš (57 272 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 17,7% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 7808 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 45 883 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-12 103 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.