SIA MUMAktīvs

42103096380Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2019

Finanšu rādītāji

146 537 €+31,9%
Apgrozījums 2025
+11,7%
Vidējais pieaugums gadā 2020–2025
050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.202020212022202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.202020212022202320242025
Pārskatu kopsavilkums2020–2025
202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā12 66414 10139 60530 31854 17757 694
Pamatlīdzekļi kopā13141232601399239816
Aktīvi kopā13 97815 33340 20630 71754 41658 510
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības3803833533 57940 09841 31735 494
Ilgtermiņa saistības000000
Saistības kopā3803833533 57940 09841 31735 494
Pamatkapitāls——————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——————
Pārskata gada peļņa9325-3177-2321-16 00822 4809917
Pašu kapitāls kopā10 17569986627-938113 09923 016
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums84 17753 80682 763126 356111 108146 537
Saimnieciskās darbības peļņa9325-3177-2321-16 00822 4809917
Peļņa pirms nodokļiem9325-3177-2321-16 00822 4809917
Pārskata gada peļņa9325-3177-2321-16 00822 4809917
Darbaspēka izmaksas——————
Nolietojums——————
Citi rādītāji
Darbinieki111111
Aprēķinātā dividende—00000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

75%25%SIA MUM1Mikuda-Rupeika Madara1Mikuda Ingūna
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA MUM

Pārskats

SIA MUM (reģ. nr. 42103096380) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Ādažu nov., Ādažu pag., Āņi, Jaungožu iela 7.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 146 537 €, par 31,9% vairāk nekā gadu iepriekš (111 108 €). No 2020. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2020–2025). 2025. gada peļņa bija 9917 € (6,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 6 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 146 537 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 58 510 € un pašu kapitāls 23 016 € (39,3% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (75%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.