Amo Mela SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2044 | 3122 | 1799 | 6603 | 38 252 | 62 390 | 143 971 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 4034 | 135 764 | 139 674 | 92 865 |
| Aktīvi kopā | 2044 | 3122 | 1799 | 10 637 | 174 016 | 202 064 | 236 836 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 2482 | 7680 | 10 329 | 16 637 | 54 135 | 70 625 | 73 155 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 2482 | 7680 | 10 329 | 16 637 | 54 135 | 70 625 | 73 155 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -448 | -4120 | -3972 | 2530 | 115 881 | 11 558 | 32 242 |
| Pašu kapitāls kopā | -438 | -4558 | -8530 | -6000 | 119 881 | 131 439 | 163 681 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 4750 | 39 810 | 39 974 | 114 309 | 406 507 | 293 238 | 178 767 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -448 | 1851 | -829 | 2530 | 115 881 | 11 558 | 32 242 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -448 | 1851 | -829 | 2530 | 115 881 | 11 558 | 32 242 |
| Pārskata gada peļņa | -448 | -4120 | -3972 | 2530 | 115 881 | 11 558 | 32 242 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 4 | 3 | 5 | 18 | 18 | 19 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Amo Mela SIA
Pārskats
Amo Mela SIA (reģ. nr. 42103100455) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Līgatnes iela 4 - 8.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 178 767 €, par 39,0% mazāk nekā gadu iepriekš (293 238 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 83,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 32 242 € (18,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 4 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 7 (gadu iepriekš 19). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 25 538 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 236 836 € un pašu kapitāls 163 681 € (69,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.