ST solution SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2020–2024
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 113 566 | 42 308 | 103 993 | 37 028 | 517 839 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2332 | 28 006 | 20 145 | 1880 | 0 |
| Aktīvi kopā | 115 898 | 70 314 | 124 138 | 38 908 | 517 839 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||
| Īstermiņa saistības | 2244 | 30 732 | 59 367 | 59 461 | 512 643 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 2244 | 30 732 | 59 367 | 59 461 | 512 643 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 113 554 | -74 072 | 25 189 | -85 324 | 25 749 |
| Pašu kapitāls kopā | 113 654 | 39 582 | 64 771 | -20 553 | 5196 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||
| Neto apgrozījums | 187 270 | 123 875 | 332 529 | 426 513 | 289 724 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 113 554 | -74 072 | 25 189 | -85 236 | 25 749 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 113 554 | -74 072 | 25 189 | -85 236 | 25 749 |
| Pārskata gada peļņa | 113 554 | -74 072 | 25 189 | -85 324 | 25 749 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||
| Darbinieki | 4 | 5 | 9 | 12 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: ST solution SIA
Pārskats
ST solution SIA (reģ. nr. 42103105310) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 6 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Sarkandaugavas iela 5 - 62.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 289 724 €, par 32,1% mazāk nekā gadu iepriekš (426 513 €). No 2020. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,5% gadā. 2024. gada peļņa bija 25 749 € (8,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 5 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 12). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 289 724 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 517 839 € un pašu kapitāls 5196 € (1,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.