Silmalas pagasta E.Nizina zemnieku saimniecībaAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 72 718 | 83 225 | 90 449 | 78 587 | 47 972 | 26 850 | 29 766 | 23 793 | 18 092 | 11 919 | 6429 | 8332 | 66 936 | 168 267 | 247 172 | 145 372 | 266 945 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 14 200 | 11 090 | 24 344 | 59 763 | 58 280 | 63 920 | 6850 | 9530 | 8898 | 50 173 | 40 575 | 30 323 | 69 795 | 121 739 | 344 640 | 498 759 | 554 672 |
| Aktīvi kopā | 86 918 | 94 315 | 114 793 | 138 350 | 106 252 | 90 770 | 36 616 | 33 323 | 26 990 | 62 092 | 47 004 | 38 655 | 136 731 | 290 006 | 591 812 | 644 131 | 821 617 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3600 | 0 | 13 294 | 6024 | 3967 | 5252 | 2888 | 2184 | 1548 | 34 254 | 4949 | 1777 | 24 955 | 28 378 | 137 066 | 136 488 | 198 038 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 4742 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 578 | 8814 | 93 348 | 185 357 | 174 164 |
| Saistības kopā | 3600 | 4742 | 13 294 | 6024 | 3967 | 5252 | 2888 | 2184 | 1548 | 34 254 | 4949 | 1777 | 38 533 | 37 192 | 230 414 | 321 845 | 372 202 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 18 321 | 6255 | 11 650 | 31 660 | 10 138 | 2619 | -1085 | 1433 | 1303 | 9396 | 14 217 | -5177 | 61 320 | 154 615 | 132 027 | 53 921 | 127 129 |
| Pašu kapitāls kopā | 81 658 | 87 913 | 99 563 | 131 222 | 101 734 | 83 806 | 29 706 | 31 139 | 25 442 | 27 838 | 42 055 | 36 878 | 98 198 | 252 814 | 361 398 | 322 286 | 449 415 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 98 235 | 84 831 | 91 542 | 100 196 | 65 427 | 95 841 | 101 485 | 79 237 | 52 140 | 59 348 | 65 012 | 50 775 | 116 593 | 561 624 | 993 833 | 996 133 | 914 715 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 20 232 | 7540 | 12 973 | 37 206 | 12 065 | 4209 | -259 | 1741 | 1637 | 9397 | 14 217 | -5177 | 61 502 | 155 105 | 141 742 | 64 529 | 137 745 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 20 232 | 7540 | 12 973 | 37 206 | 12 065 | 4209 | -259 | 1741 | 1637 | 9397 | 14 217 | -5177 | 61 320 | 154 615 | 138 006 | 56 532 | 127 129 |
| Pārskata gada peļņa | 18 321 | 6255 | 11 650 | 31 660 | 10 138 | 2619 | -1085 | 1433 | 1303 | 9396 | 14 217 | -5177 | 61 320 | 154 615 | 132 027 | 53 921 | 127 129 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 12 | 7 | 5 | 6 | 5 | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 5 | 20 | 32 | 31 | 25 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 39 626 | 20 547 | 53 015 | 0 | 7000 | 7000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 443 | 93 033 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Silmalas pagasta E.Nizina zemnieku saimniecība
Pārskats
Silmalas pagasta E.Nizina zemnieku saimniecība (reģ. nr. 42401015416) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1999. gadā un reģistrā ir jau 27 gadus. Juridiskā adrese: Rēzeknes nov., Silmalas pag., Prezma.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 914 715 €, par 8,2% mazāk nekā gadu iepriekš (996 133 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 15,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 127 129 € (13,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 15 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 25 (gadu iepriekš 31). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 36 589 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 821 617 € un pašu kapitāls 449 415 € (54,7% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.