Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Veselības centrs 2"Aktīvs

42403023865Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2009

Finanšu rādītāji

206 747 €+17,6%
Apgrozījums 2025
+10,8%
Vidējais pieaugums gadā 2010–2025
0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
025 tūkst.50 tūkst.75 tūkst.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 19 760 € (87% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~19 760 €
20240 €
20230 €
2022 ~16 402 €
2021 ~16 699 €
2020 ~34 490 €
2019 ~35 001 €
2018 ~45 841 €
2017 ~49 998 €
2016 ~57 173 €
201551 850 €
201441 342 €
201334 771 €
201223 080 €
201116 692 €
20102578 €
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
2010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā22 61830 52341 22134 45362 56166 69054 04853 20747 35843 48449 81342 73130 42426 65934 31845 930
Pamatlīdzekļi kopā669468267660000119723 83712 9328726452135600
Aktīvi kopā23 28730 99141 48834 51962 56166 69054 04853 20748 55567 32162 74551 45734 94527 01534 31845 930
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības35800319023615108324212044520699014 08429 19222 12121 88528 33311 71215 210
Ilgtermiņa saistības04393000000012 10982644340337000
Saistības kopā35804393319023615108324212044520699026 19337 45626 46122 22228 33311 71215 210
Pamatkapitāls————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————————————————
Pārskata gada peļņa16 69223 08034 77129 05551 85057 17249 99845 84138 71934 56418 65116 4064129-14 04223 92527 874
Pašu kapitāls kopā18 69225 08036 77131 05554 69660 01952 84448 68741 56541 12825 28924 99612 723-131822 60630 720
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums44 21164 52582 46778 269135 808138 889120 187119 496126 916157 062183 415180 434199 602155 475175 850206 747
Saimnieciskās darbības peļņa19 72227 45840 94134 14761 02467 26258 82153 93138 71943 70027 55920 7898796-12 46524 77732 816
EBITDA19 85827 65941 14234 34861 11767 26258 82153 93138 76047 55038 46524 99513 002-830125 13332 816
Peļņa pirms nodokļiem19 71927 28540 93834 14261 01767 26258 82153 93138 71943 36327 27420 5818229-14 04223 92532 814
Pārskata gada peļņa16 69223 08034 77129 05551 85057 17249 99845 84138 71934 56418 65116 4064129-14 04223 92527 874
Darbaspēka izmaksas21 83632 83836 40538 49665 96662 77653 59056 05679 80198 432116 700150 874170 456149 620138 357156 144
Nolietojums1362012012019300041385010 9064206420641643560
Citi rādītāji
Darbinieki19211717171818202123232423232426
Aprēķinātā dividende257816 69223 08034 77141 34251 85057 17349 99845 84135 00134 49016 69916 4020019 760

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

50%50%Sabiedrība ar ierobež…2Baltiņa SandraPavlovska Ilga1Pavlovskis Jānis
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Veselības centrs 2"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Veselības centrs 2" (reģ. nr. 42403023865) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rēzekne, 18. novembra iela 41.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 206 747 €, par 17,6% vairāk nekā gadu iepriekš (175 850 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,8% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 27 874 € (13,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 15 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 26 (gadu iepriekš 24). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 7952 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 45 930 € un pašu kapitāls 30 720 € (66,9% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.