Bauskas rajona Viesturu pagasta zemnieku saimniecība "CERIŅI"Aktīvs

43601002663Zemnieku saimniecībaDibināts 1991

Finanšu rādītāji

1 192 026 €-30,9%
Apgrozījums 2025
+5,7%
Vidējais pieaugums gadā 2010–2025
0500 tūkst.1 milj.1,5 milj.2 milj.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
02,5 milj.5 milj.7,5 milj.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendes netika izmaksātas.

Vēsture
20250 €
2024 ~125 000 €
2023 ~75 001 €
20220 €
20210 €
20200 €
2019 ~130 001 €
20180 €
2017 ~610 558 €
20160 €
201530 000 €
201420 000 €
201319 472 €
201210 000 €
20110 €
20100 €
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
2010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā459 421320 624438 012395 818327 823537 257503 221345 983696 372584 460911 2151 236 7721 781 8871 045 1241 368 368829 277
Pamatlīdzekļi kopā801 410978 1081 131 2001 348 6302 499 5332 351 0052 798 6153 010 7713 109 3333 681 5253 728 5013 847 6854 173 4634 459 8224 294 5765 303 197
Aktīvi kopā1 260 8311 298 7321 569 2121 744 4482 827 3562 888 2623 301 8363 356 7543 805 7054 265 9854 639 7165 084 4575 955 3505 504 9465 662 9446 132 474
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības9127832525 58528 377107 83848 190186 728155 286131 443288 673121 13781 025149 113104 194104 372329 056
Ilgtermiņa saistības110 07580 01332 925127 168268 326306 715362 581915 257310 244703 576410 309319 879404 677309 400214 120607 638
Saistības kopā119 20288 33858 510155 545376 164354 905549 3091 070 543441 687992 249531 446400 904553 790413 594318 492936 694
Pamatkapitāls————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————————————————
Pārskata gada peļņa251 21886 837310 11697 581205 432110 302230 935144 242497 09939 719834 534575 283718 007-235 207378 100-148 670
Pašu kapitāls kopā1 139 9571 208 0491 508 1651 586 1692 442 3472 522 6512 752 5272 286 2113 364 0183 273 7364 108 2704 683 5535 401 5605 091 3525 344 4525 195 780
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums516 182478 636892 347612 930733 665929 5001 102 9181 014 3181 216 554909 9011 603 5301 319 1381 620 5001 337 6911 726 1191 192 026
Saimnieciskās darbības peļņa294 18598 659346 79797 259207 330145 844230 935144 242507 18852 682847 889579 198725 989-223 190386 842-141 639
Peļņa pirms nodokļiem290 14394 827342 47096 792197 052135 301230 935144 242497 09939 719834 559575 369718 007-235 082378 225-148 670
Pārskata gada peļņa251 21886 837310 11697 581205 432110 302230 935144 242497 09939 719834 534575 283718 007-235 207378 100-148 670
Darbaspēka izmaksas————————————————
Nolietojums————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki55556988769988710
Aprēķinātā dividende0010 00019 47220 00030 0000610 5580130 00100075 001125 0000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

Bauskas rajona Viestu…Mackeviča Līga2Mackevičs RaitisMackevičs Rūdolfs
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi

Kopsavilkums: Bauskas rajona Viesturu pagasta zemnieku saimniecība "CERIŅI"

Pārskats

Bauskas rajona Viesturu pagasta zemnieku saimniecība "CERIŅI" (reģ. nr. 43601002663) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Bauskas nov., Viesturu pag., "Ceriņi".

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 1 192 026 €, par 30,9% mazāk nekā gadu iepriekš (1 726 119 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,7% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 148 670 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 14 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 10 (gadu iepriekš 7). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 119 203 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 6 132 474 € un pašu kapitāls 5 195 780 € (84,7% no aktīviem).

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.