Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BUSS TEHNIKA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 85 966 | 108 210 | 99 532 | 126 534 | 162 321 | 173 670 | 247 048 | 235 799 | 257 296 | 280 228 | 269 070 | 284 526 | 325 474 | 360 140 | 401 505 | 420 538 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 8620 | 5658 | 5919 | 17 541 | 34 253 | 32 027 | 24 041 | 23 161 | 26 359 | 23 430 | 23 281 | 23 575 | 37 010 | 59 393 | 37 116 | 29 405 |
| Aktīvi kopā | 94 586 | 113 868 | 105 451 | 144 075 | 196 574 | 205 697 | 271 089 | 258 960 | 283 655 | 303 658 | 292 351 | 308 101 | 362 484 | 419 533 | 438 621 | 449 943 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 69 923 | 93 129 | 92 013 | 127 233 | 158 831 | 181 444 | 238 960 | 214 306 | 236 753 | 254 126 | 241 355 | 236 817 | 288 606 | 343 939 | 363 612 | 377 751 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 989 | 17 989 | 17 989 | 15 989 | 12 089 |
| Saistības kopā | 69 923 | 93 129 | 92 013 | 127 233 | 158 831 | 181 444 | 238 960 | 214 306 | 236 753 | 254 126 | 241 355 | 254 806 | 306 595 | 361 928 | 379 601 | 389 840 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 20 921 | -3924 | -7301 | 3404 | 13 779 | -13 490 | 7876 | 12 525 | 2248 | 2630 | 1464 | 2299 | 2594 | 1716 | 1415 | 1083 |
| Pašu kapitāls kopā | 24 663 | 20 739 | 13 438 | 16 842 | 37 743 | 24 253 | 32 129 | 44 654 | 46 902 | 49 532 | 50 996 | 53 295 | 55 889 | 57 605 | 59 020 | 60 103 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 525 772 | 622 833 | 730 983 | 843 976 | 1 153 817 | 1 091 979 | 1 184 396 | 1 256 585 | 1 122 560 | 1 156 664 | 1 111 209 | 1 470 099 | 1 731 938 | 2 197 724 | 2 228 566 | 1 895 750 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 22 758 | -3924 | -5913 | 4989 | 16 187 | -12 562 | 9658 | 16 497 | 3671 | 4290 | 3608 | 4739 | 4954 | 6119 | 5390 | 4542 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 22 758 | -3924 | -5913 | 4989 | 16 187 | -13 490 | 7876 | 14 986 | 2248 | 2651 | 1464 | 2299 | 2598 | 2289 | 1559 | 1100 |
| Pārskata gada peļņa | 20 921 | -3924 | -7301 | 3404 | 13 779 | -13 490 | 7876 | 12 525 | 2248 | 2630 | 1464 | 2299 | 2594 | 1716 | 1415 | 1083 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 8 | 8 | 11 | 11 | 11 | 14 | 17 | 16 | 16 | 15 | 15 | 16 | 16 | 19 | 22 | 23 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BUSS TEHNIKA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BUSS TEHNIKA" (reģ. nr. 43603024307) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Jelgavas nov., Valgundes pag., Vītoliņi, Mehanizatoru iela 6.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 895 750 €, par 14,9% mazāk nekā gadu iepriekš (2 228 566 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 1083 € (0,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 23 (gadu iepriekš 22). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 82 424 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 449 943 € un pašu kapitāls 60 103 € (13,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (90%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.