SIA "MK-BŪVE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 116 421 | 357 185 | 305 248 | 278 287 | 316 181 | 168 792 | 43 025 | 149 027 | 63 439 | 73 777 | 43 920 | 26 694 | 3961 | 6762 | 8489 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 39 391 | 46 165 | 113 675 | 307 324 | 384 317 | 505 564 | 456 865 | 401 216 | 370 932 | 383 245 | 445 338 | 435 732 | 401 335 | 367 616 | 334 614 |
| Aktīvi kopā | 155 812 | 403 350 | 418 923 | 585 611 | 700 498 | 674 356 | 499 890 | 550 243 | 434 371 | 457 022 | 489 258 | 462 426 | 405 296 | 374 378 | 343 103 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 27 375 | 65 304 | 10 425 | 181 591 | 81 235 | 169 898 | 189 708 | 142 412 | 134 424 | 121 874 | 114 104 | 127 039 | 111 270 | 107 756 | 106 029 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9193 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 681 | 15 471 | 10 148 | 5110 | 0 |
| Saistības kopā | 27 375 | 65 304 | 10 425 | 181 591 | 81 235 | 179 091 | 189 708 | 142 412 | 134 424 | 121 874 | 134 785 | 142 510 | 121 418 | 112 866 | 106 029 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 124 580 | 274 609 | 180 452 | 99 458 | 213 261 | 185 725 | 14 919 | 97 649 | 92 116 | 35 201 | 19 325 | -34 557 | -36 038 | -22 366 | -24 438 |
| Pašu kapitāls kopā | 128 437 | 338 046 | 408 498 | 396 279 | 609 540 | 495 265 | 310 182 | 407 831 | 299 947 | 335 148 | 354 473 | 319 916 | 283 878 | 261 512 | 237 074 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 394 265 | 804 120 | 723 594 | 776 736 | 944 158 | 994 352 | 547 605 | 515 926 | 414 822 | 94 542 | 101 434 | 92 093 | 78 359 | 58 907 | 57 799 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 144 222 | 332 818 | 222 051 | 143 860 | 249 812 | 213 557 | 8276 | 97 649 | 92 116 | 35 201 | 19 325 | -34 557 | -36 038 | -22 366 | -24 438 |
| EBITDA | 147 303 | 340 365 | 251 726 | 172 246 | 295 618 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 145 847 | 324 478 | 209 959 | 120 151 | 252 538 | 213 557 | 8276 | 97 649 | 92 116 | 35 201 | 19 325 | -34 557 | -36 038 | -22 366 | -24 438 |
| Pārskata gada peļņa | 124 580 | 274 609 | 180 452 | 99 458 | 213 261 | 185 725 | 14 919 | 97 649 | 92 116 | 35 201 | 19 325 | -34 557 | -36 038 | -22 366 | -24 438 |
| Darbaspēka izmaksas | 19 083 | 70 677 | 15 890 | 30 185 | 29 364 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 3081 | 7547 | 29 675 | 28 386 | 45 806 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 10 | 27 | 22 | 20 | 22 | 23 | 16 | 15 | 10 | 4 | 5 | 5 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 50 000 | 99 000 | 52 000 | 133 000 | 300 000 | 200 002 | 0 | 200 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA MKrestorāns — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: SIA "MK-BŪVE"
Pārskats
SIA "MK-BŪVE" (reģ. nr. 43603029770) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Bauskas nov., Bauska, Zaļā iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 57 799 €, par 1,9% mazāk nekā gadu iepriekš (58 907 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 12,8% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 24 438 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 11 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 28 900 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 343 103 € un pašu kapitāls 237 074 € (69,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.