SIA "FERO M"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 612 296 | 1 143 243 | 1 102 189 | 842 028 | 844 124 | 678 207 | 843 418 | 862 082 | 777 669 | 576 475 | 994 254 | 1 235 365 | 1 362 024 | 1 433 502 | 1 669 838 | 1 601 468 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 54 942 | 39 485 | 54 067 | 111 362 | 124 946 | 107 463 | 47 180 | 162 174 | 168 603 | 260 207 | 267 007 | 364 478 | 381 891 | 409 448 | 163 792 | 123 823 |
| Aktīvi kopā | 667 238 | 1 182 728 | 1 156 256 | 953 390 | 969 070 | 785 670 | 890 598 | 1 024 256 | 946 272 | 836 682 | 1 261 261 | 1 599 843 | 1 743 915 | 1 842 950 | 1 833 630 | 1 725 291 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 527 008 | 840 847 | 806 882 | 467 984 | 624 220 | 471 264 | 551 715 | 851 166 | 374 547 | 284 639 | 459 786 | 361 524 | 355 923 | 387 474 | 420 623 | 399 789 |
| Ilgtermiņa saistības | 2898 | 18 646 | 38 577 | 163 443 | 168 543 | 178 372 | 197 992 | 169 730 | 159 480 | 159 480 | 159 480 | 469 480 | 359 480 | 309 480 | 274 480 | 45 992 |
| Saistības kopā | 529 906 | 859 493 | 845 459 | 631 427 | 792 763 | 649 636 | 749 707 | 1 020 896 | 534 027 | 444 119 | 619 266 | 831 004 | 715 403 | 696 954 | 695 103 | 445 781 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 135 332 | 10 202 | -112 438 | 11 166 | -139 517 | -40 273 | -1404 | -137 531 | 408 885 | 57 622 | 223 864 | 176 433 | 245 031 | 211 234 | 157 715 | 64 423 |
| Pašu kapitāls kopā | 137 332 | 323 235 | 310 797 | 321 963 | 176 307 | 136 034 | 140 891 | 3360 | 412 245 | 392 563 | 641 995 | 768 839 | 1 028 512 | 1 145 996 | 1 138 527 | 1 279 510 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 7 827 934 | 13 888 222 | 9 796 346 | 7 667 310 | 7 941 052 | 4 713 182 | 4 607 445 | 6 992 319 | 6 764 457 | 6 482 291 | 6 420 154 | 11 959 290 | 11 339 648 | 9 528 912 | 9 404 169 | 8 561 711 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 157 107 | 47 130 | -127 507 | 14 802 | -138 414 | -41 520 | 3118 | -132 546 | 412 084 | 59 500 | 225 818 | 176 434 | 245 031 | 212 757 | 158 652 | 65 528 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 157 107 | 47 130 | -127 507 | 14 802 | -138 414 | -41 520 | 3118 | -132 546 | 412 084 | 59 500 | 225 818 | 176 434 | 245 031 | 212 757 | 158 652 | 65 528 |
| Pārskata gada peļņa | 135 332 | 10 202 | -112 438 | 11 166 | -139 517 | -40 273 | -1404 | -137 531 | 408 885 | 57 622 | 223 864 | 176 433 | 245 031 | 211 234 | 157 715 | 64 423 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 48 | 81 | 66 | 56 | 43 | 27 | 20 | 21 | 23 | 24 | 26 | 37 | 39 | 37 | 33 | 34 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 77 304 | 0 | 49 589 | 0 | 93 750 | 165 184 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
- Laikraksts "ZEMGALES ZIŅAS DOBELĒ"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Belkanto"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BIZAUTO"
- SIA "KASES OS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DEHOST Group"
- Jelgavas pilsētas Sergeja Vasiļjeva daudznozaru individuālais uzņēmums "GURU"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NOA-TOUR"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Accurate partners"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "WHITE LILAC"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Moremi"
- SIA "Tari M"
Kopsavilkums: SIA "FERO M"
Pārskats
SIA "FERO M" (reģ. nr. 43603041260) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Jelgava, Raiņa iela 20.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 8 561 711 €, par 9,0% mazāk nekā gadu iepriekš (9 404 169 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 0,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 64 423 € (0,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 34 (gadu iepriekš 33). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 251 815 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 725 291 € un pašu kapitāls 1 279 510 € (74,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (94,6%): Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FERONS".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.