Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Accurate partners"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 18 | 399 | 100 | 177 | 222 | 27 | 0 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 1041 | 833 | 666 | 758 | 606 | 485 | 388 | 310 | 248 | 248 | 248 | 248 | 248 | 248 | 248 |
| Aktīvi kopā | 18 | 1440 | 933 | 843 | 980 | 633 | 485 | 598 | 310 | 248 | 248 | 248 | 248 | 248 | 248 | 248 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 327 | 1810 | 727 | 1011 | 937 | 623 | 1016 | 2231 | 1923 | 3757 | 3201 | 2975 | 2745 | 2515 | 2285 | 2110 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 327 | 1810 | 727 | 1011 | 937 | 623 | 1016 | 2231 | 1923 | 3757 | 3201 | 2975 | 2745 | 2515 | 2285 | 2110 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -319 | -61 | 576 | -374 | 282 | -33 | -541 | -1102 | 20 | -1896 | 556 | 226 | 230 | 230 | 230 | 175 |
| Pašu kapitāls kopā | -309 | -370 | 206 | -168 | 43 | 10 | -531 | -1633 | -1613 | -3509 | -2953 | -2727 | -2497 | -2267 | -2037 | -1862 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 3737 | 15 391 | 12 893 | 11 352 | 12 857 | 6411 | 5920 | 7441 | 2078 | 3769 | 1168 | 540 | 540 | 540 | 540 | 540 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -319 | -61 | 576 | -374 | 282 | -33 | -541 | -1102 | 20 | -1896 | 556 | 226 | 230 | 230 | 230 | 175 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -319 | -61 | 576 | -374 | 282 | -33 | -541 | -1102 | 20 | -1896 | 556 | 226 | 230 | 230 | 230 | 175 |
| Pārskata gada peļņa | -319 | -61 | 576 | -374 | 282 | -33 | -541 | -1102 | 20 | -1896 | 556 | 226 | 230 | 230 | 230 | 175 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
- Laikraksts "ZEMGALES ZIŅAS DOBELĒ"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Belkanto"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BIZAUTO"
- SIA "KASES OS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DEHOST Group"
- Jelgavas pilsētas Sergeja Vasiļjeva daudznozaru individuālais uzņēmums "GURU"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NOA-TOUR"
- SIA "FERO M"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "WHITE LILAC"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Moremi"
- SIA "Tari M"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Accurate partners"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Accurate partners" (reģ. nr. 43603042872) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Jelgava, Raiņa iela 20.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 540 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 12,1% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 175 € (32,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 540 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-1862 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.