SIA "MĪTAVAS LOGI M"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 15 209 | 22 835 | 59 165 | 75 687 | 64 904 | 60 665 | 79 305 | 125 219 | 124 854 | 113 953 | 140 283 | 96 968 | 90 705 | 225 995 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 21 340 | 44 429 | 46 606 | 29 994 | 23 073 | 13 301 | 4659 | 720 | 0 | 1765 | 1380 | 3745 | 2760 | 1775 |
| Aktīvi kopā | 36 549 | 67 264 | 105 771 | 105 681 | 87 977 | 73 966 | 83 964 | 125 939 | 124 854 | 115 718 | 141 663 | 100 713 | 93 465 | 227 770 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 40 742 | 101 081 | 143 086 | 103 152 | 85 703 | 84 380 | 60 599 | 123 920 | 118 038 | 105 897 | 127 864 | 75 809 | 58 115 | 15 657 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 14 046 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 40 742 | 115 127 | 143 086 | 103 152 | 85 703 | 84 380 | 60 599 | 123 920 | 118 038 | 105 897 | 127 864 | 75 809 | 58 115 | 15 657 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -13 993 | -43 670 | 30 788 | 39 844 | -253 | -12 689 | 33 779 | -21 346 | 4797 | 3005 | 3978 | 11 105 | 10 446 | 176 763 |
| Pašu kapitāls kopā | -4193 | -47 863 | -37 315 | 2529 | 2274 | -10 414 | 23 365 | 2019 | 6816 | 9821 | 13 799 | 24 904 | 35 350 | 212 113 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 137 674 | 213 821 | 288 966 | 424 818 | 188 862 | 251 721 | 345 906 | 377 112 | 389 043 | 501 882 | 627 952 | 597 503 | 593 420 | 799 462 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -13 993 | -43 670 | -44 588 | 31 508 | -24 373 | -16 377 | 33 779 | -21 346 | 4797 | 3005 | 3978 | 11 105 | 10 446 | 176 763 |
| EBITDA | -8264 | -37 031 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -13 993 | -43 670 | 30 788 | 42 306 | 72 | -12 689 | 33 779 | -21 346 | 4797 | 3005 | 3978 | 11 105 | 10 446 | 176 763 |
| Pārskata gada peļņa | -13 993 | -43 670 | 30 788 | 39 844 | -253 | -12 689 | 33 779 | -21 346 | 4797 | 3005 | 3978 | 11 105 | 10 446 | 176 763 |
| Darbaspēka izmaksas | 16 927 | 22 530 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 5729 | 6639 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 11 | 11 | 11 | 6 | 4 | 4 | 4 | 4 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- BMLV SIA — 2 kopīgas personas
- SIA "MCB Serviss" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MCB BŪVE" — 2 kopīgas personas
- Muižnieku ielas namīpašnieku biedrība
Kopsavilkums: SIA "MĪTAVAS LOGI M"
Pārskats
SIA "MĪTAVAS LOGI M" (reģ. nr. 43603047827) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Jelgava, Savienības iela 4A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 799 462 €, par 34,7% vairāk nekā gadu iepriekš (593 420 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 14,5% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 176 763 € (22,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 7 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 114 209 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 227 770 € un pašu kapitāls 212 113 € (93,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.