Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MMA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 46 357 | 45 795 | 48 092 | 30 886 | 214 330 | 184 522 | 184 582 | 184 440 | 184 580 | 184 406 | 184 567 | 185 036 | 184 738 | 185 570 | 185 041 | 184 778 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 178 351 | 164 364 | 155 201 | 129 609 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 224 708 | 210 159 | 203 293 | 160 495 | 214 330 | 184 522 | 184 582 | 184 440 | 184 580 | 184 406 | 184 567 | 185 036 | 184 738 | 185 570 | 185 041 | 184 778 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 170 694 | 161 148 | 148 213 | 82 746 | 102 764 | 80 313 | 69 996 | 55 763 | 41 306 | 27 012 | 12 855 | 2586 | 2695 | 2541 | 2773 | 1652 |
| Ilgtermiņa saistības | 76 681 | 95 640 | 117 850 | 157 667 | 246 611 | 261 733 | 278 348 | 298 069 | 317 091 | 334 024 | 349 936 | 361 351 | 361 523 | 362 405 | 362 368 | 362 290 |
| Saistības kopā | 247 375 | 256 788 | 266 063 | 240 413 | 349 375 | 342 046 | 348 344 | 353 832 | 358 397 | 361 036 | 362 791 | 363 937 | 364 218 | 364 946 | 365 141 | 363 942 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -25 996 | -23 962 | -16 141 | -33 501 | 1582 | -22 613 | -5750 | -5629 | -4425 | -2813 | -1594 | -677 | -579 | 104 | -724 | 936 |
| Pašu kapitāls kopā | -22 667 | -46 629 | -62 770 | -96 271 | -135 400 | -158 012 | -163 762 | -169 392 | -173 817 | -176 630 | -178 224 | -178 901 | -179 480 | -179 376 | -180 100 | -179 164 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 9509 | 3123 | 3873 | 9177 | 0 | 0 | 60 | 240 | 240 | 2253 | 2150 | 2465 | 3149 | 3480 | 7425 | 5194 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -17 768 | -16 780 | -10 204 | -26 931 | 8732 | -16 619 | -2312 | -2837 | -2285 | -1281 | -771 | -492 | -578 | 105 | -723 | 936 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -25 112 | -23 014 | -15 257 | -32 601 | 2819 | -21 412 | -5750 | -5629 | -4425 | -2766 | -1592 | -677 | -578 | 105 | -723 | 936 |
| Pārskata gada peļņa | -25 996 | -23 962 | -16 141 | -33 501 | 1582 | -22 613 | -5750 | -5629 | -4425 | -2813 | -1594 | -677 | -579 | 104 | -724 | 936 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "KM-BUILDING" SIA — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MMA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MMA" (reģ. nr. 44103008371) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Smiltenes nov., Blomes pag., "Jaunakoti".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 5194 €, par 30,0% mazāk nekā gadu iepriekš (7425 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 4,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 936 € (18,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 5194 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (66,7%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-179 164 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.