SIA "VĀLE 1"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 478 588 | 705 162 | 893 593 | 808 533 | 1 162 047 | 1 236 201 | 1 432 509 | 1 615 255 | 1 512 013 | 1 795 770 | 1 921 355 | 2 237 160 | 2 725 715 | 1 345 859 | 1 108 914 | 955 988 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 375 085 | 350 063 | 411 436 | 510 869 | 775 399 | 835 787 | 778 387 | 751 706 | 982 789 | 808 915 | 822 574 | 732 648 | 746 667 | 1 692 428 | 1 688 237 | 1 749 618 |
| Aktīvi kopā | 853 673 | 1 055 225 | 1 305 029 | 1 319 402 | 1 937 446 | 2 071 988 | 2 210 896 | 2 366 961 | 2 494 802 | 2 604 685 | 2 743 929 | 2 969 808 | 3 472 382 | 3 038 287 | 2 797 151 | 2 705 606 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 26 794 | 71 743 | 93 110 | 25 612 | 52 494 | 62 918 | 39 577 | 49 847 | 52 253 | 48 451 | 47 586 | 32 708 | 32 451 | 42 223 | 31 776 | 49 884 |
| Ilgtermiņa saistības | 54 864 | 42 246 | 43 560 | 56 115 | 40 801 | 43 729 | 45 006 | 89 954 | 53 545 | 34 094 | 11 835 | 1397 | 0 | 0 | 0 | 37 443 |
| Saistības kopā | 81 658 | 113 989 | 136 670 | 81 727 | 93 295 | 106 647 | 84 583 | 139 801 | 105 798 | 82 545 | 59 421 | 34 105 | 32 451 | 42 223 | 31 776 | 87 327 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 27 560 | 170 536 | 228 552 | 71 926 | 85 849 | 124 189 | 163 662 | 104 181 | 166 156 | 140 958 | 198 068 | 279 626 | 540 524 | -405 070 | -230 689 | -147 096 |
| Pašu kapitāls kopā | 772 015 | 941 236 | 1 168 359 | 1 237 675 | 1 844 151 | 1 965 341 | 2 126 313 | 2 227 160 | 2 389 004 | 2 522 140 | 2 684 508 | 2 935 703 | 3 439 931 | 2 996 064 | 2 765 375 | 2 618 279 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 303 412 | 475 694 | 638 805 | 491 249 | 693 945 | 795 926 | 649 131 | 766 415 | 786 133 | 907 411 | 989 475 | 1 013 648 | 1 465 825 | 946 432 | 899 388 | 978 877 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 24 973 | 169 756 | 222 506 | 68 606 | 75 217 | 114 359 | 151 101 | 100 328 | 151 474 | 123 764 | 177 298 | 256 996 | 500 253 | -434 798 | -264 978 | -172 867 |
| EBITDA | — | — | 305 495 | 141 888 | 236 258 | 258 547 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 30 797 | 174 728 | 232 279 | 76 241 | 91 655 | 130 721 | 163 662 | 104 181 | 166 156 | 140 958 | 198 068 | 279 626 | 540 524 | -405 070 | -230 689 | -147 096 |
| Pārskata gada peļņa | 27 560 | 170 536 | 228 552 | 71 926 | 85 849 | 124 189 | 163 662 | 104 181 | 166 156 | 140 958 | 198 068 | 279 626 | 540 524 | -405 070 | -230 689 | -147 096 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | 87 069 | 91 723 | 165 781 | 169 861 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | 82 989 | 73 282 | 161 041 | 144 188 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | 20 | 20 | 18 | 18 | 18 | 18 | 18 | 18 | 17 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 1315 | 1429 | 2610 | 2750 | 2690 | 2690 | 3334 | 4312 | 7822 | 35 700 | 28 431 | 36 296 | 38 797 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "VĀLE 1" — 2,68%
Kopsavilkums: SIA "VĀLE 1"
Pārskats
SIA "VĀLE 1" (reģ. nr. 44103013368) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1997. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Trikātas pag., "Saulstari 1" - 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 978 877 €, par 8,8% vairāk nekā gadu iepriekš (899 388 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,1% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 147 096 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 13 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 17 (gadu iepriekš 18). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 57 581 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 705 606 € un pašu kapitāls 2 618 279 € (96,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 4. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 14. Lielākā līdzdalība (63%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.