"EGLAINES PLUS" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 8889 | 1294 | 2049 | 1905 | 30 | 348 | 133 | 856 | 521 | 579 | 708 | 1715 | 1306 | 1612 | 2328 | 2773 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 70 244 | 65 590 | 64 402 | 62 936 | 87 539 | 85 615 | 84 046 | 82 793 | 81 466 | 82 471 | 80 416 | 78 361 | 76 317 | 74 487 | 68 647 | 68 413 |
| Aktīvi kopā | 79 133 | 66 884 | 66 451 | 64 841 | 87 569 | 85 963 | 84 179 | 83 649 | 81 987 | 83 050 | 81 124 | 80 076 | 77 623 | 76 099 | 70 975 | 71 186 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1123 | 468 | 583 | 846 | 110 | 407 | 546 | 1309 | 2817 | 1560 | 1200 | 20 | 94 | 329 | 33 | 509 |
| Ilgtermiņa saistības | 140 164 | 112 960 | 113 459 | 112 296 | 158 862 | 155 902 | 152 862 | 152 076 | 143 406 | 130 908 | 121 705 | 112 306 | 98 356 | 74 366 | 48 068 | 26 368 |
| Saistības kopā | 141 287 | 113 428 | 114 042 | 113 142 | 158 972 | 156 309 | 153 408 | 153 385 | 146 223 | 132 468 | 122 905 | 112 326 | 98 450 | 74 695 | 48 101 | 26 877 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -8916 | -11 929 | -1047 | -710 | -2677 | 1057 | 1117 | -507 | 5500 | 14 818 | 7637 | 9531 | 11 423 | 22 231 | 23 298 | 21 436 |
| Pašu kapitāls kopā | -62 154 | -46 544 | -47 591 | -48 301 | -71 403 | -70 346 | -69 229 | -69 736 | -64 236 | -49 418 | -41 781 | -32 250 | -20 827 | 1404 | 22 874 | 44 309 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1272 | 4057 | 5001 | 3991 | 2517 | 4177 | 5344 | 6628 | 27 435 | 31 402 | 18 069 | 18 146 | 20 620 | 34 930 | 36 280 | 36 620 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -8635 | -11 711 | -1020 | -690 | -2608 | 1084 | 1123 | -487 | 5579 | 15 211 | 7791 | 9531 | 11 423 | 22 231 | 23 298 | 21 436 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8916 | -11 929 | -1047 | -690 | -2677 | 1057 | 1117 | -507 | 5500 | 14 818 | 7637 | 9531 | 11 423 | 22 231 | 23 298 | 21 436 |
| Pārskata gada peļņa | -8916 | -11 929 | -1047 | -710 | -2677 | 1057 | 1117 | -507 | 5500 | 14 818 | 7637 | 9531 | 11 423 | 22 231 | 23 298 | 21 436 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "EGLAINES PLUS" SIA
Pārskats
"EGLAINES PLUS" SIA (reģ. nr. 44103033985) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Drabešu pag., "Eglaines".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 36 620 €, par 0,9% vairāk nekā gadu iepriekš (36 280 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 25,1% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 21 436 € (58,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 18 310 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 71 186 € un pašu kapitāls 44 309 € (62,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.