"GG FACTORY" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 797 € (3% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 540 | 7550 | 928 | 1327 | 620 | 11 250 | 1442 | 376 | 258 | 2046 | 12 351 | 11 981 | 12 043 | 12 696 | 131 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 16 200 | 97 790 | 95 834 | 133 577 | 133 577 | 130 794 | 127 951 | 125 108 | 122 264 | 122 264 | 119 421 | 116 578 | 116 578 | 116 578 | 113 734 |
| Aktīvi kopā | 16 740 | 105 340 | 96 762 | 134 904 | 134 197 | 142 044 | 129 393 | 125 484 | 122 522 | 124 310 | 131 772 | 128 559 | 128 621 | 129 274 | 113 865 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4000 | 37 | 30 | 30 | 20 | 1775 | 2032 | 67 | 116 | 145 | 1686 | 1563 | 309 | 33 | 90 599 |
| Ilgtermiņa saistības | 12 500 | 111 207 | 107 690 | 157 695 | 162 442 | 166 707 | 150 220 | 156 591 | 158 621 | 161 255 | 172 104 | 172 354 | 101 040 | 101 404 | 0 |
| Saistības kopā | 16 500 | 111 244 | 107 720 | 157 725 | 162 462 | 168 482 | 152 252 | 156 658 | 158 737 | 161 400 | 173 790 | 173 917 | 101 349 | 101 437 | 90 599 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1760 | -6144 | -5054 | -7231 | -5444 | 1827 | 3579 | -8314 | -5041 | -875 | -3344 | -3340 | 866 | 1431 | -3774 |
| Pašu kapitāls kopā | 240 | -5904 | -10 958 | -22 821 | -28 265 | -26 438 | -22 859 | -31 174 | -36 215 | -37 090 | -42 018 | -45 358 | 27 272 | 27 837 | 23 266 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 146 | 990 | 709 | 0 | 8774 | 11 251 | 72 | 0 | 3035 | 0 | 0 | 1525 | 2390 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1739 | -2272 | -2239 | -3665 | -1419 | 5232 | 6458 | -6016 | -3547 | -121 | -3344 | -3340 | 866 | 1431 | -3724 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1760 | -6144 | -5054 | -7231 | -5444 | 1827 | 3579 | -8314 | -5041 | -875 | -3344 | -3340 | 866 | 1431 | -3724 |
| Pārskata gada peļņa | -1760 | -6144 | -5054 | -7231 | -5444 | 1827 | 3579 | -8314 | -5041 | -875 | -3344 | -3340 | 866 | 1431 | -3774 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 866 | 797 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "GG FACTORY" SIA
Pārskats
"GG FACTORY" SIA (reģ. nr. 44103067233) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Drabešu pag., "Eglaines".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 3774 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 2). 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 113 865 € un pašu kapitāls 23 266 € (20,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.