"MAGAM" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 66 448 | 77 221 | 67 410 | 60 336 | 111 803 | 128 034 | 159 361 | 148 781 | 186 904 | 173 161 | 193 844 | 146 379 | 397 032 | 274 973 | 221 174 | 188 339 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 51 365 | 39 403 | 49 774 | 39 197 | 52 758 | 67 493 | 48 167 | 48 525 | 37 808 | 36 533 | 35 296 | 24 264 | 45 648 | 58 116 | 50 194 | 41 196 |
| Aktīvi kopā | 117 813 | 116 624 | 117 184 | 99 533 | 164 561 | 195 527 | 207 528 | 197 306 | 224 712 | 209 694 | 229 140 | 170 643 | 442 680 | 333 089 | 271 368 | 229 535 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 43 419 | 65 037 | 53 400 | 46 533 | 77 150 | 74 936 | 62 358 | 78 977 | 93 166 | 77 142 | 121 035 | 87 089 | 166 228 | 132 871 | 84 190 | 69 206 |
| Ilgtermiņa saistības | 50 854 | 17 594 | 33 194 | 25 944 | 13 915 | 13 415 | 13 415 | 12 415 | 12 644 | 12 644 | 12 644 | 12 644 | 11 434 | 11 434 | 11 434 | 11 434 |
| Saistības kopā | 94 273 | 82 631 | 86 594 | 72 477 | 91 065 | 88 351 | 75 773 | 91 392 | 105 810 | 89 786 | 133 679 | 99 733 | 177 662 | 144 305 | 95 624 | 80 640 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -17 690 | 10 132 | -3573 | -3557 | 36 096 | 32 239 | 24 578 | -25 841 | 12 988 | 1006 | -24 446 | -24 551 | 194 107 | -76 234 | -13 040 | -26 849 |
| Pašu kapitāls kopā | 21 416 | 31 547 | 27 975 | 24 418 | 70 839 | 103 078 | 131 755 | 105 914 | 118 902 | 119 908 | 95 461 | 70 910 | 265 018 | 188 784 | 175 744 | 148 895 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 281 815 | 492 075 | 552 912 | 522 649 | 935 109 | 798 298 | 844 411 | 759 660 | 1 089 926 | 745 881 | 880 131 | 825 016 | 1 755 532 | 959 877 | 1 054 978 | 814 892 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -14 684 | 12 311 | 485 | -2892 | 39 311 | 38 525 | 31 082 | -25 055 | 14 610 | 1608 | -23 531 | -24 323 | 194 266 | -76 015 | -12 467 | -26 774 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -17 690 | 10 132 | -3573 | -3557 | 40 307 | 37 763 | 29 570 | -25 841 | 13 189 | 1006 | -24 446 | -24 551 | 194 107 | -76 234 | -13 040 | -26 849 |
| Pārskata gada peļņa | -17 690 | 10 132 | -3573 | -3557 | 36 096 | 32 239 | 24 578 | -25 841 | 12 988 | 1006 | -24 446 | -24 551 | 194 107 | -76 234 | -13 040 | -26 849 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 11 | 16 | 16 | 16 | 10 | 12 | 15 | 13 | 12 | 13 | 12 | 12 | 10 | 10 | 10 | 11 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: "MAGAM" SIA
Pārskats
"MAGAM" SIA (reģ. nr. 44103034529) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Amatas pag., "Ferma Sīļi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 814 892 €, par 22,8% mazāk nekā gadu iepriekš (1 054 978 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,3% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 26 849 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 11 (gadu iepriekš 10). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 74 081 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 229 535 € un pašu kapitāls 148 895 € (64,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.