SIA "Bullīši"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 43 790 | 59 742 | 84 639 | 110 557 | 140 057 | 158 973 | 221 346 | 207 793 | 183 594 | 247 447 | 344 211 | 363 579 | 442 694 | 317 548 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 32 970 | 57 972 | 68 155 | 46 956 | 27 848 | 47 981 | 30 524 | 115 470 | 149 188 | 132 484 | 305 355 | 295 892 | 259 058 | 418 178 |
| Aktīvi kopā | 76 760 | 117 714 | 152 794 | 157 513 | 167 905 | 206 954 | 251 870 | 323 263 | 332 782 | 379 931 | 649 566 | 659 471 | 701 752 | 735 726 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 11 | 294 | 747 | 6627 | 3655 | 2185 | 24 334 | 204 223 | 188 729 | 220 771 | 293 885 | 357 248 | 427 854 | 354 739 |
| Ilgtermiņa saistības | 62 249 | 96 426 | 96 458 | 85 715 | 44 971 | 47 064 | 42 610 | 40 937 | 39 647 | 37 786 | 242 435 | 212 710 | 125 435 | 158 136 |
| Saistības kopā | 62 260 | 96 720 | 97 205 | 92 342 | 48 626 | 49 249 | 66 944 | 245 160 | 228 376 | 258 557 | 536 320 | 569 958 | 553 289 | 512 875 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 12 500 | 6494 | 25 717 | 9582 | 54 108 | 38 426 | 27 221 | 48 036 | 51 303 | 36 968 | 29 872 | 1267 | 58 950 | 74 388 |
| Pašu kapitāls kopā | 14 500 | 20 994 | 55 589 | 65 171 | 119 279 | 157 705 | 184 926 | 78 103 | 104 406 | 121 374 | 113 246 | 89 513 | 148 463 | 222 851 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 13 680 | 4264 | 14 884 | 16 288 | 23 420 | 25 321 | 22 095 | 36 082 | 30 361 | 43 437 | 54 232 | 96 846 | 64 833 | 147 677 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 12 500 | 6494 | 25 717 | 9582 | 54 108 | 38 426 | 27 221 | 48 036 | 51 103 | 36 968 | 33 547 | 4555 | 62 930 | 77 180 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 12 500 | 6494 | 25 717 | 9582 | 54 108 | 38 426 | 27 221 | 48 036 | 51 303 | 36 968 | 29 872 | 1267 | 58 950 | 74 388 |
| Pārskata gada peļņa | 12 500 | 6494 | 25 717 | 9582 | 54 108 | 38 426 | 27 221 | 48 036 | 51 303 | 36 968 | 29 872 | 1267 | 58 950 | 74 388 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 154 859 | 25 000 | 20 000 | 38 000 | 25 000 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Bullīši"
Pārskats
SIA "Bullīši" (reģ. nr. 44103074606) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Gulbenes nov., Rankas pag., "Variņi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 147 677 €, par 128% vairāk nekā gadu iepriekš (64 833 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 20,1% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 74 388 € (50,4% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (14). 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 49 226 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 735 726 € un pašu kapitāls 222 851 € (30,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.