SIA "HCR"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3036 | 20 263 | 22 826 | 18 761 | 42 602 | 29 987 | 31 197 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 792 | 44 925 | 138 206 | 118 304 | 175 833 | 133 799 |
| Aktīvi kopā | 3036 | 21 055 | 67 751 | 156 967 | 160 906 | 205 820 | 164 996 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 1473 | 15 776 | 7630 | 8394 | 6694 | 6685 | 9572 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 37 599 | 107 795 | 83 871 | 125 265 | 92 990 |
| Saistības kopā | 1473 | 15 776 | 45 229 | 116 189 | 90 565 | 131 950 | 102 562 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -937 | 3716 | 16 938 | 13 735 | 28 698 | 5072 | -7593 |
| Pašu kapitāls kopā | 1563 | 5279 | 22 522 | 36 257 | 64 955 | 70 027 | 62 434 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 26 993 | 68 075 | 106 107 | 159 330 | 272 011 | 266 822 | 274 942 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -937 | 3716 | 17 749 | 16 800 | 33 470 | 7681 | -6838 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -937 | 3716 | 16 938 | 13 735 | 28 698 | 5072 | -7593 |
| Pārskata gada peļņa | -937 | 3716 | 16 938 | 13 735 | 28 698 | 5072 | -7593 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 3 | 5 | 6 | 6 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "HCR"
Pārskats
SIA "HCR" (reģ. nr. 54103121781) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Gulbenes nov., Rankas pag., "Variņi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 274 942 €, par 3,0% vairāk nekā gadu iepriekš (266 822 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 47,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2019–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 7593 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 45 824 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 164 996 € un pašu kapitāls 62 434 € (37,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.