SIA "Medicīnas sabiedrību vadība"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataSamaksātas dividendes 106 000 € (7% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 932 | 793 | 485 619 | 529 766 | 1 197 092 | 458 345 | 1 620 077 | 1 427 017 | 1 576 921 | 6009 | 9106 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2 137 052 | 2 137 052 | 6 673 492 | 6 784 491 | 7 294 702 | 2 134 308 | 9 965 375 | 10 038 153 | 9 664 722 | 2 134 308 | 2 134 308 |
| Aktīvi kopā | 2 137 984 | 2 137 845 | 7 159 111 | 7 314 257 | 8 491 794 | 2 592 653 | 11 585 452 | 11 465 170 | 11 241 643 | 2 140 317 | 2 143 414 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 74 382 | 74 502 | 1 161 170 | 1 176 656 | 1 337 506 | 441 025 | 1 641 455 | 1 718 069 | 1 730 476 | 3918 | 4285 |
| Ilgtermiņa saistības | 2 228 284 | 2 274 354 | 3 396 905 | 3 312 099 | 4 269 664 | 2 026 505 | 4 276 662 | 3 906 111 | 3 767 717 | 702 252 | 702 252 |
| Saistības kopā | 2 302 666 | 2 348 856 | 4 558 075 | 4 488 755 | 5 607 170 | 2 467 530 | 5 918 117 | 5 624 180 | 5 498 193 | 706 170 | 706 537 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -49 013 | -46 323 | 140 595 | 243 804 | 279 628 | -13 383 | 2 113 099 | 483 794 | 137 826 | 364 917 | 108 729 |
| Pašu kapitāls kopā | -164 688 | -211 011 | 2 601 036 | 2 825 502 | 2 884 624 | 125 123 | 5 667 335 | 5 840 990 | 5 743 450 | 1 434 147 | 1 436 877 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 4 184 186 | 4 966 874 | 5 756 943 | 0 | 9 353 223 | 8 688 517 | 8 131 848 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -254 | -253 | 150 981 | 256 574 | 320 333 | -5160 | 2 114 290 | 530 706 | 137 976 | -3314 | -3616 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -49 013 | -46 323 | 140 831 | 248 988 | 316 175 | -13 333 | 2 113 382 | 569 853 | 137 976 | 364 967 | 108 729 |
| Pārskata gada peļņa | -49 013 | -46 323 | 140 595 | 243 804 | 279 628 | -13 383 | 2 113 099 | 483 794 | 137 826 | 364 917 | 108 729 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 292 | 292 | 303 | 1 | 303 | 298 | 308 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 42 574 | 0 | 302 681 | 144 041 | 0 | 515 484 | 106 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA Balvu un Gulbenes slimnīcu attīstības fonds — 2 kopīgas personas
- SIA Balvu un Gulbenes slimnīcu fonds — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība" — 2 kopīgas personas
- Biedrība "MEDICĪNAS IESTĀŽU BIEDRĪBA"
- Dzīvokļu īpašnieku biedrība "Bērzpils iela 63"
- SIA "Baltic Voyage"
- SIA "CĒSU VESELĪBAS CENTRS"
- SIA "ĢIMENES ZOBĀRSTNIECĪBA"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DentaStars"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Perfection"
Kopsavilkums: SIA "Medicīnas sabiedrību vadība"
Pārskats
SIA "Medicīnas sabiedrību vadība" (reģ. nr. 44103077829) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Gulbenes nov., Gulbene, Upes iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gada peļņa bija 108 729 €. Ar peļņu noslēgti 8 no 11 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 143 414 € un pašu kapitāls 1 436 877 € (67,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (70%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.