SIA "CĒSU VESELĪBAS CENTRS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5593 | 2134 | 549 | 24 502 | 27 103 | 69 842 | 192 388 | 38 203 | 49 009 | 150 317 | 96 031 | 130 476 | 308 635 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4251 | 0 | 200 508 | 603 184 | 730 000 | 1 319 483 | 608 258 | 1 709 524 | 1 853 987 | 1 945 711 | 2 052 543 | 1 990 126 | 2 024 390 |
| Aktīvi kopā | 9844 | 2134 | 201 057 | 627 686 | 757 103 | 1 389 325 | 800 646 | 1 747 727 | 1 902 996 | 2 096 028 | 2 148 574 | 2 120 602 | 2 333 025 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 762 | 16 526 | 93 529 | 60 342 | 376 929 | 119 393 | 100 612 | 85 955 | 90 396 | 156 884 | 69 016 | 190 113 |
| Ilgtermiņa saistības | 32 266 | 41 451 | 229 455 | 608 970 | 751 335 | 927 432 | 469 034 | 617 273 | 485 967 | 44 741 | 26 731 | 54 930 | 54 350 |
| Saistības kopā | 32 266 | 42 213 | 245 981 | 702 499 | 811 677 | 1 304 361 | 588 427 | 717 885 | 571 922 | 135 137 | 183 615 | 123 946 | 244 463 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -24 422 | -8176 | -4845 | -39 889 | 20 239 | 11 302 | 17 039 | -14 377 | 1232 | 1717 | 4068 | 31 697 | 91 906 |
| Pašu kapitāls kopā | -22 422 | -40 079 | -44 924 | -74 813 | -54 574 | 84 964 | 212 219 | 1 029 842 | 1 331 074 | 1 960 891 | 1 964 959 | 1 996 656 | 2 088 562 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 45 619 | 30 148 | 16 301 | 84 574 | 176 107 | 254 797 | 347 616 | 275 302 | 317 398 | 450 445 | 393 809 | 482 757 | 614 602 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -24 422 | -8176 | -1450 | -29 795 | 30 775 | 25 359 | 32 999 | -2827 | 4929 | -5675 | -2036 | 25 608 | 86 020 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -24 422 | -8176 | -4074 | -39 889 | 20 239 | 11 320 | 17 039 | -14 377 | 1232 | 1717 | 4068 | 31 697 | 91 906 |
| Pārskata gada peļņa | -24 422 | -8176 | -4845 | -39 889 | 20 239 | 11 302 | 17 039 | -14 377 | 1232 | 1717 | 4068 | 31 697 | 91 906 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 14 | 8 | 3 | 5 | 9 | 9 | 19 | 21 | 14 | 8 | 9 | 10 | 11 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "VALMIERAS VESELĪBAS CENTRS" SIA
- Gaujas ielas nami
- SIA "Akustika"
- SIA "Medicīnas sabiedrību vadība"
- SIA "ĢIMENES ZOBĀRSTNIECĪBA"
- SIA Balvu un Gulbenes slimnīcu attīstības fonds
- SIA Balvu un Gulbenes slimnīcu fonds
- SIA Zeit
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DentaStars"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SM 1"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SM 2"
Kopsavilkums: SIA "CĒSU VESELĪBAS CENTRS"
Pārskats
SIA "CĒSU VESELĪBAS CENTRS" (reģ. nr. 44103080049) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Cēsis, Valmieras iela 9 - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 614 602 €, par 27,3% vairāk nekā gadu iepriekš (482 757 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 24,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gada peļņa bija 91 906 € (15,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 11 (gadu iepriekš 10). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 55 873 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 333 025 € un pašu kapitāls 2 088 562 € (89,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (49,1%): SIA "ĢIMENES ZOBĀRSTNIECĪBA".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.